48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенції


   28 березня 2019 року у Львівському училищі фізичної культури за участю провідних спортсменів та їх тренерів відбулася зустріч з провідним спеціалістом національної антидопінгової агенції України Романом Константиновським. У своїй мультимедійній презентації п. Константиновський зосередив увагу на актуальних для молодих спортсменів питаннях: що таке допінг, як міжнародні та національні федерації борються з допінгом, яка шкода для здоров̓ я від вживання заборонених речовин, про посилання в Україні боротьби із стимуляторами тощо. Учасники зустрічі могли поставити свої запитання, поділитися власними думками, дізнатися про заборонений список препаратів, про поведінку спортсмена під час хвороби чи травми, обговорити усі аспекти антидопінгових правил.
     Участь у своєрідному навчальному семінарі взяли також директор КНЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультуриний диспансер», Заслужений лікар України Степан Середа; заступник директора училища Оксана Вацеба, завідувач медичною частиною училища Юрій Іваночко, заступник виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області з питань співпраці із суб ̉єктами олімпійського руху та ЗМІ Наталія Васьо та ін.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!