49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенції


   28 березня 2019 року у Львівському училищі фізичної культури за участю провідних спортсменів та їх тренерів відбулася зустріч з провідним спеціалістом національної антидопінгової агенції України Романом Константиновським. У своїй мультимедійній презентації п. Константиновський зосередив увагу на актуальних для молодих спортсменів питаннях: що таке допінг, як міжнародні та національні федерації борються з допінгом, яка шкода для здоров̓ я від вживання заборонених речовин, про посилання в Україні боротьби із стимуляторами тощо. Учасники зустрічі могли поставити свої запитання, поділитися власними думками, дізнатися про заборонений список препаратів, про поведінку спортсмена під час хвороби чи травми, обговорити усі аспекти антидопінгових правил.
     Участь у своєрідному навчальному семінарі взяли також директор КНЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультуриний диспансер», Заслужений лікар України Степан Середа; заступник директора училища Оксана Вацеба, завідувач медичною частиною училища Юрій Іваночко, заступник виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області з питань співпраці із суб ̉єктами олімпійського руху та ЗМІ Наталія Васьо та ін.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти