48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенції


   28 березня 2019 року у Львівському училищі фізичної культури за участю провідних спортсменів та їх тренерів відбулася зустріч з провідним спеціалістом національної антидопінгової агенції України Романом Константиновським. У своїй мультимедійній презентації п. Константиновський зосередив увагу на актуальних для молодих спортсменів питаннях: що таке допінг, як міжнародні та національні федерації борються з допінгом, яка шкода для здоров̓ я від вживання заборонених речовин, про посилання в Україні боротьби із стимуляторами тощо. Учасники зустрічі могли поставити свої запитання, поділитися власними думками, дізнатися про заборонений список препаратів, про поведінку спортсмена під час хвороби чи травми, обговорити усі аспекти антидопінгових правил.
     Участь у своєрідному навчальному семінарі взяли також директор КНЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультуриний диспансер», Заслужений лікар України Степан Середа; заступник директора училища Оксана Вацеба, завідувач медичною частиною училища Юрій Іваночко, заступник виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області з питань співпраці із суб ̉єктами олімпійського руху та ЗМІ Наталія Васьо та ін.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!