48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Старшокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФК


 На початку квітня у Львівському училищі фізичної культури, за ініціативи заступника директора з навчально-методичної роботи Оксани Вацеби відбулися  зустрічі учнів 10 - 11-х класів, класних керівників та представників батьківського комітету з відповідальним секретарем приймальної комісії Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського Володимира Худобою.
Йшлося про особливості та строки цьогорічної вступної кампанії у Львівському державному університеті фізичної культури. Зокрема, детально розповідалося про спеціальності, перелік конкурсних предметів, перелік необхідних документів для вступу та терміни їх подання.
Всі присутні одержали інформаційні флаєри з контактами приймальної комісії ЛДУФК: 79007, м. Львів, вул.. Костюшка, 11 Приймальна комісія:

тел. (032)255-32-06, e-mail:
pk@ldufk.edu.ua;info@ldufk.edu.ua;
web-site: http://www.ldufk.edu.ua     
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Максим Огорілко - найграмотніший учень ЛУФКУчні ЛУФК познайомились з історією українського футболуМарія Городня – триразова срібна призерка юніорського чемпіонату України з плаванняВікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК«Переможеш себе – переможеш усіх»День української писемності та мови з Тетяною Грунською у ЛУФКПідсумки тижня математики у Львівському училищі фізичної культуриДесятикласники Львівського училища фізичної культури познайомилися з 95-річною історією КЛКДев’ятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали Личаківський некропольЯк учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозкуСтаніслав Корчемлюк – срібний призер кадетського чемпіонату України з боротьби дзюдоСвято української книги у ЛУФКОльга Цімко – переможниця Відкритого чемпіонату України з боротьби дзюдоУчні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали«В єдності – сила, в силі - перемога!»