47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійський урок в ЛУФК


У суботу 11 вересня у Львівському училищі фізичної культури пройшов олімпійський урок. На доріжках Стрийського парку зібралося все училище. До учнів і студентів звернувся директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак. Директор зосередив увагу на виховних цінностях спорту, значенні рухової діяльності у підтриманні здоров’я людини. Він розповів про олімпізм як про життєву філософію і ідеологію сучасного олімпійського руху, наголосив на тому, що сьогодні Міжнародний Олімпійський комітет багато уваги приділяє розвитку спорту серед молоді – одним з прикладів цього є започаткування юнацьких Олімпійських ігор.
Про свої враження від юнацьких Олімпійських ігор поділилася студентка І курсу, учасниця і бронзовий призер Ігор Оксана Райта.
З Днем фізичної культури і спорту спортсменів і працівників училища привітав Голова відділення НОК України у Львівській обл. Мирослав Герцик.
А далі розпочалися традиційні загально-училищні змагання з легкоатлетичного кросу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор