48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійський урок в ЛУФК


У суботу 11 вересня у Львівському училищі фізичної культури пройшов олімпійський урок. На доріжках Стрийського парку зібралося все училище. До учнів і студентів звернувся директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак. Директор зосередив увагу на виховних цінностях спорту, значенні рухової діяльності у підтриманні здоров’я людини. Він розповів про олімпізм як про життєву філософію і ідеологію сучасного олімпійського руху, наголосив на тому, що сьогодні Міжнародний Олімпійський комітет багато уваги приділяє розвитку спорту серед молоді – одним з прикладів цього є започаткування юнацьких Олімпійських ігор.
Про свої враження від юнацьких Олімпійських ігор поділилася студентка І курсу, учасниця і бронзовий призер Ігор Оксана Райта.
З Днем фізичної культури і спорту спортсменів і працівників училища привітав Голова відділення НОК України у Львівській обл. Мирослав Герцик.
А далі розпочалися традиційні загально-училищні змагання з легкоатлетичного кросу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!