47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Переможці першості ЛУФК з легкоатлетичного кросу


ДІВЧАТА 7 – 8 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1000 МЕТРІВ:
 
1.    
Гаврилів Лілія
- триатлон
3.03,2
2.    
Струкевич Катерина
- гандбол
3.12,1
3.    
Колос Мар’яна
- вільна боротьба
3.14,2
 
ЮНАКИ 7 - 8  КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1000 МЕТРІВ:
 
1.    
Балюк Дмитро
- сучасне п’ятиборство
2.56,4
2.    
Мартон Роберт
- бокс
3.01,9
3.    
Круглик Давид
- вільна боротьба
3.07,5
 
ДІВЧАТА 9 - 10 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1000 МЕТРІВ:
 
1.
Ловіна Ольга
- гандбол
3.15,4
2.
Вавричин Ірина
- вільна боротьба
3.16,9
3.
Барабаш Ірина
- гандбол
3.19,4
 
ЮНАКИ   9 - 10 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1000 МЕТРІВ:

1.    
Сорока Андрій
- триатлон
2.37,0
2.    
Дух Ігор
- вільна боротьба
2.38,6
3.    
Галушка Андрій
- вільна боротьба
2.43,3

 ДІВЧАТА 11 КЛАСІВ, І-ІІІ КУРСІВ ДИСТАНЦІЯ 1000 МЕТРІВ:
 
1.
Батрак Зіна
- сучасне п’ятиборство
2.50,5
2.
Пермикіна Валерія
- сучасне п’ятиборство
2.54,3
3.
Безрука Мар’яна
- вільна боротьба
3.07,1
 
ЮНАКИ 11 КЛАСІВ, І-ІІІ КУРСІВ, ДИСТАНЦІЯ 2000 МЕТРІВ:
 
1.    
Михайлюк Олег
- сучасне п’ятиборство
5.34,7
2.    
Одинак Сергій
- вільна боротьба
5.45,0
3.    
Гурський Віталій
- вільна боротьба
5.53,2
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор