49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…»


    У Львівському училищі фізичної культури триває бібліотечний проект «Україна починається з тебе»,приурочений до 110 річниці з дня народження одного з найвидатніших політиків 20 сторіччя Степана Бандери. Отож, вчергове у читальній залі книгозбірні закладу згуртувалися десятикласники (кл. керівники Лілія Таранова, Уляна Стасишин, вчитель суспільствознавчих дисциплін Анна Кондратюк) і студенти на чолі з методистом Христиною Пограничною.
       Цього разу гостем бібліотеки став  Андрій Сова - кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК ім. І. Боберського, секретар Комісії тіловиховання і спорту ім. Івана Боберського НТШ, директор центру незалежних історичних студій, член українського геральдичного товариства, групи з історії та музейництва «Пласту» «На сліді», науково-культурологічного товариства «Бойківщина», Львівського центру олімпійської просвіти.
       Завідувач бібліотеки училища Олена Сторожук зауважила, що спілкування з паном Андрієм щодо плоду його копіткої дванадцятирічної праці - книги «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920-1939 рр.:спогади, документи, світлини» відбувається у переддень свята величі духу українських вояків. Адже 23 травня ми відзначатимемо День Героїв, день пам'яті тих, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.
        Цікава й змістовна комунікація з автором розкрила перед присутніми маловідомі сторінки із життя Головного команира УПА: як вчився, яку здобув освіту, його юнацькі світоглядні цінності та уподобання, яким він був спортовцем і пластуном, які книжки полюбляв читати тощо. Спортсмени також попрактикувалися зі словником маловживаних і застарілих термінів, який додається до книги. Підсумовуючи розмову, Андрій Сова наголосив: «Публікації незнаних та малознаних досі документів, спогадів, нарисів, інтерв’ю, газетних публікацій, світлин про Романа Шухевича, дозволяють об’єктивно розкрити його життєвий шлях та актуалізувати чимало питань, які вирішуються на сучасному етапі українського державотворення».
           Безумовної цінності виданню додають іменний та географічний покажчики, що сприяють комфортному здобуванню потрібної інформації.
           У заголовок допису винесено слова Романа Шухевича, які є певним моральним орієнтиром сучасній українській молоді, як, власне, і все таке коротке, й таке стрімке життя мудрої та сильної духом людини, оборонця рідної землі, військового, які народжуються раз на сто років.
            
 
                       Підготувала Олена Сторожук
    Світлини ( ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_heroyiv_u_LUFK.html ) 
Аліси Коротаєвої
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти