49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Свято української книги у ЛУФК


    У другій половині жовтня у львівських бібліотеках вже традиційно проходить Свято української книги. Воно було започатковане в Галичині товариством «Просвіта» на початку 20 сторіччя, а відновлене в 1992 році. Педагогині Львівського училища фізичної культури Ольга Кобилецька, Наталія Голодняк та бібліотекарка Олена Сторожук влаштували саме таке свято для учнів 8-А класу, запросивши на гостину до спортсменів письменницю, художницю, лауреатку премії ім. П. Куліша, членкиню Національної спілки письменників України Тетяну Грунську. 
      Усі присутні отримали справжню насолоду від вишуканого спілкування із пані Тетяною, слухаючи її урок чистоти української мови та уривки з творів письменниці.
    Комунікація перемежалась інтелектуальними змаганнями, запропонованими Оленою Сторожук: восьмикласники виробляли дикцію, підвищували культуру мовлення за допомогою скоромовок; розшифровували фразеологізми; розгадували загадки з таємничої скриньки тощо.
     Спортсмени щиросердно подякували Тетяні Грунській за гарну можливість вдосконалити знання з української мови, навчитися красиво, грамотно і впевнено розмовляти.
       Саме так, цікаво, пізнавально, корисно і приємно, розпочалась робота учнів 8-А класу (кл. керівник Ольга Кобилецька) у бібліотечному проєкті «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!»

Підготувала Олена Сторожук

Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Svyato_ukrayinskoyi_knygy_u_LUFK.html) Христини Пшеничняк
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти