49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Свято української книги у ЛУФК


    У другій половині жовтня у львівських бібліотеках вже традиційно проходить Свято української книги. Воно було започатковане в Галичині товариством «Просвіта» на початку 20 сторіччя, а відновлене в 1992 році. Педагогині Львівського училища фізичної культури Ольга Кобилецька, Наталія Голодняк та бібліотекарка Олена Сторожук влаштували саме таке свято для учнів 8-А класу, запросивши на гостину до спортсменів письменницю, художницю, лауреатку премії ім. П. Куліша, членкиню Національної спілки письменників України Тетяну Грунську. 
      Усі присутні отримали справжню насолоду від вишуканого спілкування із пані Тетяною, слухаючи її урок чистоти української мови та уривки з творів письменниці.
    Комунікація перемежалась інтелектуальними змаганнями, запропонованими Оленою Сторожук: восьмикласники виробляли дикцію, підвищували культуру мовлення за допомогою скоромовок; розшифровували фразеологізми; розгадували загадки з таємничої скриньки тощо.
     Спортсмени щиросердно подякували Тетяні Грунській за гарну можливість вдосконалити знання з української мови, навчитися красиво, грамотно і впевнено розмовляти.
       Саме так, цікаво, пізнавально, корисно і приємно, розпочалась робота учнів 8-А класу (кл. керівник Ольга Кобилецька) у бібліотечному проєкті «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!»

Підготувала Олена Сторожук

Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Svyato_ukrayinskoyi_knygy_u_LUFK.html) Христини Пшеничняк
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Під час підняття Олімпійського прапора в ЛУФК говорили про наступні олімпіадиКатерина Шепіленко стартувала на Юнацьких Олімпійських іграхВітання для учасниці зимових ЮОІ-2020 Лесі Мох від однокласниківСтепан Родак: Питання діяльності спортивних училищ є надзвичайно актуальними13 січня у Львівському училищі фізичної культури піднімуть олімпійський прапорП’ятеро вихованців ЛУФК беруть участь у юнацькій зимовій олімпіадіВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!МИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!Вітаємо переможців шкільного туру предметних олімпіад ЛУФК!Одинадцятикласниця ЛУФК Катерина Шепіленко пройшла відбір на зимову юнацьку олімпіадуТиждень профорієнтації у ЛУФКМаксим Огорілко - найграмотніший учень ЛУФКУчні ЛУФК познайомились з історією українського футболуМарія Городня – триразова срібна призерка юніорського чемпіонату України з плаванняВікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК