49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Як учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозку


    У ході тижня математики учні 8-А (кл. керівничка, вчителька математики Ольга Кобилецька) класу Львівського училища фізичної культури, учасники проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!» залюбки зустрілися з тренерами Клубу ментальної арифметики Indigo Оленою Сєровою та Анною Осадчук. Адже були начувані, що саме ментальна арифметика надихає різноманітними активностями, які мотивують до нових звершень! 
   Під час спілкування з гостями присутні дізналися, що ментальна арифметика – це японська методика розвитку розумових здібностей і творчих задатків дітей завдяки арифметичним обчисленням на спеціальних рахівницях (абакус) та ментально, тобто в уяві. Вона розвиває обидві півкулі людського мозку, фотографічну пам’ять, увагу, творче мислення тощо. Людство послуговувалось ментальною арифметикою ще дві тисячі років тому, а зараз програма працює в 52 країнах світу. Як підтверджує досвід, саме завдяки цій методиці дитина вчиться використовувати свої інтелектуальні резерви, розкриває таланти, адаптується до життя в соціумі, стає цілісною, самодостатньою особистістю. Організація ЮНЕСКО визнала ментальну арифметику одним з найцінніших історичних, культурних, нематеріальних артефактів. Користь дисципліни як гімнастики для мозку вже визнали в США, Японії і Китаї. До 2021 року ментальну арифметику вивчатимуть у всіх школах України.
      На занятті, яке проходило цікаво й змістовно, учні закладу вчилися працювати з абакусом, тренували за допомогою спеціальних вправ посидючість, уважність, комунікацію, уяву, інтуїцію, впевненість у собі. У математичних двобоях найкращими були Максим Коробов, Ростислав Костюк, Денис Хмельовський, Олександра Шеховцова, Станіслав Креховецький, Анна Єлманова. Приємно здивували під час виконання завдань на додавання та віднімання тризначних і чотиризначних чисел швидкістю мислення Іван Гаврилиця й Денис Шайда. Особливо зацікавився усним рахунком великих чисел Владислав Тарнакін, який задавав багато грунтовних питань тренерам.З вправами на концентрацію уваги відмінно впорались Олександр Костриця та Дмитро Кучер.
   «Надзвичайно корисний і привабливий урок для спортсменів!» - так підсумувала комунікацію з тренерами Клубу ментальної арифметики Indigo Оленою Сєровою та Анною Осадчук педагогиня Ольга Кобилецька. А завідувачка бібліотеки Олена Сторожук зауважила, що заняття ментальною арифметикою, безперечно, позитивно впливатимуть на формування навичок продуктивного читання учнів.
               
                     Підготувала Олена Сторожук
                    Світлини (  www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Uchasnyky_proyektu_Kydajmo_myshku_Chytajmo.html  ) Христини Пшеничняк
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти