48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Як учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозку


    У ході тижня математики учні 8-А (кл. керівничка, вчителька математики Ольга Кобилецька) класу Львівського училища фізичної культури, учасники проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!» залюбки зустрілися з тренерами Клубу ментальної арифметики Indigo Оленою Сєровою та Анною Осадчук. Адже були начувані, що саме ментальна арифметика надихає різноманітними активностями, які мотивують до нових звершень! 
   Під час спілкування з гостями присутні дізналися, що ментальна арифметика – це японська методика розвитку розумових здібностей і творчих задатків дітей завдяки арифметичним обчисленням на спеціальних рахівницях (абакус) та ментально, тобто в уяві. Вона розвиває обидві півкулі людського мозку, фотографічну пам’ять, увагу, творче мислення тощо. Людство послуговувалось ментальною арифметикою ще дві тисячі років тому, а зараз програма працює в 52 країнах світу. Як підтверджує досвід, саме завдяки цій методиці дитина вчиться використовувати свої інтелектуальні резерви, розкриває таланти, адаптується до життя в соціумі, стає цілісною, самодостатньою особистістю. Організація ЮНЕСКО визнала ментальну арифметику одним з найцінніших історичних, культурних, нематеріальних артефактів. Користь дисципліни як гімнастики для мозку вже визнали в США, Японії і Китаї. До 2021 року ментальну арифметику вивчатимуть у всіх школах України.
      На занятті, яке проходило цікаво й змістовно, учні закладу вчилися працювати з абакусом, тренували за допомогою спеціальних вправ посидючість, уважність, комунікацію, уяву, інтуїцію, впевненість у собі. У математичних двобоях найкращими були Максим Коробов, Ростислав Костюк, Денис Хмельовський, Олександра Шеховцова, Станіслав Креховецький, Анна Єлманова. Приємно здивували під час виконання завдань на додавання та віднімання тризначних і чотиризначних чисел швидкістю мислення Іван Гаврилиця й Денис Шайда. Особливо зацікавився усним рахунком великих чисел Владислав Тарнакін, який задавав багато грунтовних питань тренерам.З вправами на концентрацію уваги відмінно впорались Олександр Костриця та Дмитро Кучер.
   «Надзвичайно корисний і привабливий урок для спортсменів!» - так підсумувала комунікацію з тренерами Клубу ментальної арифметики Indigo Оленою Сєровою та Анною Осадчук педагогиня Ольга Кобилецька. А завідувачка бібліотеки Олена Сторожук зауважила, що заняття ментальною арифметикою, безперечно, позитивно впливатимуть на формування навичок продуктивного читання учнів.
               
                     Підготувала Олена Сторожук
                    Світлини (  www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Uchasnyky_proyektu_Kydajmo_myshku_Chytajmo.html  ) Христини Пшеничняк
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Одинадцятикласниця ЛУФК Катерина Шепіленко пройшла відбір на зимову юнацьку олімпіадуТиждень профорієнтації у ЛУФКМаксим Огорілко - найграмотніший учень ЛУФКУчні ЛУФК познайомились з історією українського футболуМарія Городня – триразова срібна призерка юніорського чемпіонату України з плаванняВікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК«Переможеш себе – переможеш усіх»День української писемності та мови з Тетяною Грунською у ЛУФКПідсумки тижня математики у Львівському училищі фізичної культуриДесятикласники Львівського училища фізичної культури познайомилися з 95-річною історією КЛКДев’ятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали Личаківський некропольЯк учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозкуСтаніслав Корчемлюк – срібний призер кадетського чемпіонату України з боротьби дзюдоСвято української книги у ЛУФКОльга Цімко – переможниця Відкритого чемпіонату України з боротьби дзюдо