47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Микола Кміть обраний головою Львівського відділення НОК України


Микола Іванович Кміть1 жовтня 2010р. у Львівському палаці мистецтв відбулися звітно-виборні збори Олімпійської ради відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
Олімпійська рада обрала Головою відділення колишнього Голову Львівської облдержадміністрації, бізнесмена Миколу Кмітя.
Після свого обрання Микола Кміть попросив зробити у зборах перерву з тим, щоб вникнути у стан справ і запропонувати свою програму розвитку олімпійського руху на Львівщині. Таким чином, через місяць звітно-виборні збори будуть продовжені, на них будуть обрані виконком та заступники Голови.
У зборах взяв участь і виступив директор ЛУФК Степан Родак.
 
Коротка довідка
Микола Іванович Кміть народився 24 березня 1966р. у м.Бучачі Тернопільської обл. Закінчив Львівський політехнічний інститут. Бізнес-кар'єру розпочав у 1994р. президентом тернопільської компанії «Інвест-центр». У 1996р. очолює підприємство «Нова» - компанію з виробництва та розливу мінеральної води у м.Моршині. У 2004р. стає президентом холдингу IDSGroup, у який об’єдналися Миргородський і Моршинський заводи мінеральних вод та їхні дистрибютори «ІДС» і «Нова». Холдинг займається також імпортом в Україну грузинської «Боржомі» і на сьогодні є лідером у виробництві мінеральних вод в країні.
У 2008-2010р.р. був Головою Львівської обласної державної адміністрації.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК