48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Микола Кміть обраний головою Львівського відділення НОК України


Микола Іванович Кміть1 жовтня 2010р. у Львівському палаці мистецтв відбулися звітно-виборні збори Олімпійської ради відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
Олімпійська рада обрала Головою відділення колишнього Голову Львівської облдержадміністрації, бізнесмена Миколу Кмітя.
Після свого обрання Микола Кміть попросив зробити у зборах перерву з тим, щоб вникнути у стан справ і запропонувати свою програму розвитку олімпійського руху на Львівщині. Таким чином, через місяць звітно-виборні збори будуть продовжені, на них будуть обрані виконком та заступники Голови.
У зборах взяв участь і виступив директор ЛУФК Степан Родак.
 
Коротка довідка
Микола Іванович Кміть народився 24 березня 1966р. у м.Бучачі Тернопільської обл. Закінчив Львівський політехнічний інститут. Бізнес-кар'єру розпочав у 1994р. президентом тернопільської компанії «Інвест-центр». У 1996р. очолює підприємство «Нова» - компанію з виробництва та розливу мінеральної води у м.Моршині. У 2004р. стає президентом холдингу IDSGroup, у який об’єдналися Миргородський і Моршинський заводи мінеральних вод та їхні дистрибютори «ІДС» і «Нова». Холдинг займається також імпортом в Україну грузинської «Боржомі» і на сьогодні є лідером у виробництві мінеральних вод в країні.
У 2008-2010р.р. був Головою Львівської обласної державної адміністрації.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!