49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Переможеш себе – переможеш усіх»


      У Львівському училищі фізичної культури триває місячник українських спортових традицій, осторонь якого не стояли й учасники проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!», девятикласники Богдани Ваньо. Юні футболісти та ватерполісти долучились до інтерактивного обговорення автобіографічної книги легендарного легкоатлета, олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки «Життя в польоті».                          
     31 липня 2019 року виповнилося 25 років світовому рекорду Сергія Бубки у стрибках з жердиною на відкритому повітрі. В цей день 1994 року на турнірі в італійському містечку Сестрієре спортсмен підкорив висоту 6 метрів 14 сантиметрів. Цей рекорд і до сьогодні лишається неперевершеним, жоден атлет не зміг перетнути цю позначку.
     Передусім учні переглянули відеосюжет та прослухали інформаційний дайджест від завідувачки бібліотеки закладу Олени Сторожук про спортивний шлях Сергія Бубки, а потім, поділившись на дві команди, взялися до обговорення книги, яку залюбки прочитали разом з вихователькою Наталією Голодняк та класною керівничкою Богданою Ваньо.
     Дев’ятикласники жваво відповідали на поставлені бібліотекаркою запитання щодо змісту книги, наводили приклади з власного, бодай й невеликого, спортивного досвіду. А ще, як зазвичай, вчилися розмірковувати, давати оцінку певним життєвим ситуаціям, обгрунтовувати власну думку тощо.
      Команду «Чемпіони» гідно представляли Володимир Савчин, Артур Шах, Андрій Ломницький, Віктор Ніколаєв, Дмитро Рожко, честь команди «Вундеркінди» достойно захищали Владислав Кучірка, Віталій Катрич, Лук’ян Мікула, Костянтин Блащук, Артур Ілюхін. Втім, попри старання всіх учасників, з перевагою у шість балів перемогли «Вундеркінди».
      Підсумовуючи спілкування, Олена Сторожук порадила присутнім прочитати книгу Андрія Хорошевського «Десять генієв спорту», щоб ще більше переконатися, що не випадково найвизначнішого легкоатлета всіх часів і народів Сергія Бубку вважають генієм спорту, а ЮНЕСКО у 2003 назвала Сергія Бубку «чемпіоном зі спорту».
     Існує такий вислів: «Народи спілкуються вершинами. І чим більше в народу вершин, тим краще його чути в світі». Тому завершився захід символічним флешмобом «Моя висота», під час якого кожен учасник озвучив свої мрії щодо вершин, яких хотів би досягнути у житті та спорті. А в нагоді спортовому доросту на цьому нелегкому шляху стане життєвий девіз Сергія Бубки «Переможеш себе – переможеш усіх».
 
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-knyga_Sergiya_Bubky_Zhyttya_v_poloti.html) Христини Пшеничняк
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спорту