49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Вікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК


У Львівському училищі фізичної культури у програмі тижня математики проведений конкурс на найкращого математика училища.
У заочному протистоянні з іншими паралелями класів найкращим математиком ЛУФК журі визнало ученицю 8-Б класу відділення легкої атлетики Вікторію Ковальчук (на фото).
Вікторія блискуче впоралась із завданнями всіх рівнів, проявила абстрактне та логічне мислення, творчо застосувала свої знання для розв’язування нестандартних завдань.
У трійку кращих також увійшли однокласник Вікторії Нікіта Газієв та учень 11 класу Остап Рубаха. Нікіта Газієв займається водним поло, є переможцем недавнього чемпіонату України серед молодших юнаків. Остап Рубаха навчається на відділенні легкої атлетики, спеціалізується у бар’єрному бізі. Остап – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з бігу 110м з бар’єрами.
У десятку кращих також увійшли:
4. Ольга Клуннікова (11-В кл.)
- відділення сучасного п’ятиборства;
5. Гліб Савчук (11-Б кл.)
- відділення футболу;
6. Вікторія Бавшина (11-Г кл.)
- відділення стрільби з лука;
7. Марина Шеремет (9-В кл.)
- відділення фехтування;
8. Владислава Калинка (8-Б кл.)
- відділення фехтування;
9. Данило Пилипчук (7 кл.)
- відділення футболу;
10. Назар Домчак (7 кл.)
- відділення футболу.

Детальнішу інформацію про тиждень математики можна подивитися за посиланням: 
http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-tushden_matematuku.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на ЛьвівщиніВсесвітній день читання вголос у ЛУФКОльга Цімко – чемпіонка України з боротьби дзюдоПід час підняття Олімпійського прапора в ЛУФК говорили про наступні олімпіадиКатерина Шепіленко стартувала на Юнацьких Олімпійських іграхВітання для учасниці зимових ЮОІ-2020 Лесі Мох від однокласниківСтепан Родак: Питання діяльності спортивних училищ є надзвичайно актуальними