49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Максим Огорілко - найграмотніший учень ЛУФК


     Традиційно до Дня української писемності і мови у Львівському училищі фізичної культури проведено конкурс на найграмотнішого учня, мета якого донести до школярів красу і багатство української мови, формувати навички грамотного письма, виховувати любов до рідної мови.
Цьогоріч найграмотнішим став учень 7 класу Огорілко Максим (відділення футболу). Під час проведених заходів упродовж тижня Максим був активним, показав гарні та ґрунтовні знання з української мови, проявив творче та логічне мислення.Під час уроків і позакласних заходів учень виявляє індивідуальні здібності до вивчення української мови.
 Виявили добрі знання з мови та грамотно написали диктант Турянський Роман (7кл., футбол), Клуннікова Ольга (11-В, сучасне п′ятиборство), Дуда Зоряна (10-Б, гандбол), Козловський Денис (10-В, футбол), Максимець Максим (11-Б, футбол), Коваль Єлизавета (9-В, гандбол), Рой Анна (9-В, художня гімнастика), Пилипчук Данило (7кл., футбол), Ковальчук Вікторія (8-Б, легка атлетика).
Результати всіх учнів конкурсу можна подивитися за покликом: ufk.lviv.ua/ua-study-sub-compet.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти