49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Тиждень профорієнтації у ЛУФК


   З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці у Львівському училищі фізичної культури пройшов тиждень профорієнтації.
    Під час проведення тижня одинадцятикласники  училища мали нагоду поспілкуватися з успішними випускниками закладу – Мариною Савчук (вип. 2017р.) та Володимиром Осташем (вип.2007р.).
   Марина – студентка факультету «Публічне управління та адміністрування» у Львівській політехніці – відмінниця, переможниця Всеукраїнського  економічного турніру. Володимир Осташ – військовослужбовець, громадський діяч, людина з активною життєвою позицією.
      Випускники пригадали навчання в училищі, розповіли, яке значення в їхньому житті відіграє спорт, поділились теперішніми досягненнями, планами на майбутнє, дали рекомендації, як здійснити успішний вибір професії, який визначатиме результати праці, рівень добробуту, сприятиме реалізації особистісного потенціалу одинадцятикласників.
     Також, під час тижня психологинею Мачайло О. В. була організована зустріч з провідним фахівцем із соціальної роботи ВСР Франківського району ЛМЦСССДМ Янківською О.Ю. З учнями 11-х класів був проведений тренінг «Живи і працюй в Україні». Учні були активними учасниками зустрічі, отримавши рекомендації, висловлювали власну думку щодо вибору професії і вищого навчального закладу. 
 
Фото зустрічей можна подивитися у галереї: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-tyzden_proforientazii.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Під час підняття Олімпійського прапора в ЛУФК говорили про наступні олімпіадиКатерина Шепіленко стартувала на Юнацьких Олімпійських іграхВітання для учасниці зимових ЮОІ-2020 Лесі Мох від однокласниківСтепан Родак: Питання діяльності спортивних училищ є надзвичайно актуальними13 січня у Львівському училищі фізичної культури піднімуть олімпійський прапорП’ятеро вихованців ЛУФК беруть участь у юнацькій зимовій олімпіадіВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!МИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!Вітаємо переможців шкільного туру предметних олімпіад ЛУФК!Одинадцятикласниця ЛУФК Катерина Шепіленко пройшла відбір на зимову юнацьку олімпіадуТиждень профорієнтації у ЛУФКМаксим Огорілко - найграмотніший учень ЛУФКУчні ЛУФК познайомились з історією українського футболуМарія Городня – триразова срібна призерка юніорського чемпіонату України з плаванняВікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК