49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Тиждень профорієнтації у ЛУФК


   З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці у Львівському училищі фізичної культури пройшов тиждень профорієнтації.
    Під час проведення тижня одинадцятикласники  училища мали нагоду поспілкуватися з успішними випускниками закладу – Мариною Савчук (вип. 2017р.) та Володимиром Осташем (вип.2007р.).
   Марина – студентка факультету «Публічне управління та адміністрування» у Львівській політехніці – відмінниця, переможниця Всеукраїнського  економічного турніру. Володимир Осташ – військовослужбовець, громадський діяч, людина з активною життєвою позицією.
      Випускники пригадали навчання в училищі, розповіли, яке значення в їхньому житті відіграє спорт, поділились теперішніми досягненнями, планами на майбутнє, дали рекомендації, як здійснити успішний вибір професії, який визначатиме результати праці, рівень добробуту, сприятиме реалізації особистісного потенціалу одинадцятикласників.
     Також, під час тижня психологинею Мачайло О. В. була організована зустріч з провідним фахівцем із соціальної роботи ВСР Франківського району ЛМЦСССДМ Янківською О.Ю. З учнями 11-х класів був проведений тренінг «Живи і працюй в Україні». Учні були активними учасниками зустрічі, отримавши рекомендації, висловлювали власну думку щодо вибору професії і вищого навчального закладу. 
 
Фото зустрічей можна подивитися у галереї: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-tyzden_proforientazii.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти