49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Катерина Шепіленко стартувала на Юнацьких Олімпійських іграх


10 січня 2020р. на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Швейцарії були розіграні перші комплекти нагород.
Перше «золото» олімпіади виборола швейцарська гірськолижниця Амелі Клопфенштайн. Господарці ігор не було рівних у супергіганті.
Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Катерина Шепіленко (на фото) посіла 44 місце.
Водночас супергігант для гірськолижників став першою дисципліною альпійської комбінації.
Другим видом комбінації був слалом, змагання з якого відбулися 11 січня. Перемогу у комбінації здобула австрійка Аманда Сальцгебер. Катерина Шепіленко на цей раз показала тридцять перший результат.
12 січня гірськолижниці змагалися в гігантському слаломі. Катерина у першому з’їзді фінішувала з 42-им часом. У другому допустила технічну помилку і була дискваліфікована.
У вівторок 14 січня на Шепіленко чекають змагання зі слалому. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині