49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищі


     Відповідно до плану методичної декади «Реалізація новітніх освітніх технологій у роботі по розвитку творчих здібностей учнів», організацією якої опікується голова методичного об'єднання вчителів фізико-математичного циклу Ірина Задорожна, у Львівському училищі фізичної культури відбулась зустріч з практичною психологинею Мирославою Дивчук.
     Пані Мирослава плідно працювала впродовж минулого навчального року щодо психологічної просвіти педагогів училища у психологічній студії при бібліотеці закладу. Тож люб’язно зголосилась поспілкуватись з представниками педагогічного трикутника (вчитель, тренер, вихователь) на тему: «Основні маркери у роботі з профілактики булінгу в учнівському колективі». Психологиня звернула увагу присутніх на наступні дії превентивного виховання дітей: продумане інформування, виховання толерантності, довіри, розуміння відповідальності, розвиток творчих здібностей підопічних тощо.
      Розмова точилася невимушено, цікаво, предметно, а, головне, багато уваги було приділено практичним методам виявлення й подолання кризових ситуацій в учнівському колективі. Цікавими думками поділилась з присутніми психологиня училища Олена Мачайло.  
     Комунікуючи з педагогами, психологиня Мирослава Дивчук застосувала такі тренінгові вправи, які згодом можна буде використати у роботі з дітьми. Психологічний комфорт тренування сприяв продуктивній взаємодії педагогів.

Підготувала Олена Сторожук

Перебіг заходу у світлинах (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-profilaktyka_bulingu.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти