49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищі


     Відповідно до плану методичної декади «Реалізація новітніх освітніх технологій у роботі по розвитку творчих здібностей учнів», організацією якої опікується голова методичного об'єднання вчителів фізико-математичного циклу Ірина Задорожна, у Львівському училищі фізичної культури відбулась зустріч з практичною психологинею Мирославою Дивчук.
     Пані Мирослава плідно працювала впродовж минулого навчального року щодо психологічної просвіти педагогів училища у психологічній студії при бібліотеці закладу. Тож люб’язно зголосилась поспілкуватись з представниками педагогічного трикутника (вчитель, тренер, вихователь) на тему: «Основні маркери у роботі з профілактики булінгу в учнівському колективі». Психологиня звернула увагу присутніх на наступні дії превентивного виховання дітей: продумане інформування, виховання толерантності, довіри, розуміння відповідальності, розвиток творчих здібностей підопічних тощо.
      Розмова точилася невимушено, цікаво, предметно, а, головне, багато уваги було приділено практичним методам виявлення й подолання кризових ситуацій в учнівському колективі. Цікавими думками поділилась з присутніми психологиня училища Олена Мачайло.  
     Комунікуючи з педагогами, психологиня Мирослава Дивчук застосувала такі тренінгові вправи, які згодом можна буде використати у роботі з дітьми. Психологічний комфорт тренування сприяв продуктивній взаємодії педагогів.

Підготувала Олена Сторожук

Перебіг заходу у світлинах (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-profilaktyka_bulingu.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Іван Полюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на ЛьвівщиніВсесвітній день читання вголос у ЛУФКОльга Цімко – чемпіонка України з боротьби дзюдоПід час підняття Олімпійського прапора в ЛУФК говорили про наступні олімпіадиКатерина Шепіленко стартувала на Юнацьких Олімпійських іграхВітання для учасниці зимових ЮОІ-2020 Лесі Мох від однокласниківСтепан Родак: Питання діяльності спортивних училищ є надзвичайно актуальними13 січня у Львівському училищі фізичної культури піднімуть олімпійський прапорП’ятеро вихованців ЛУФК беруть участь у юнацькій зимовій олімпіадіВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!МИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!