49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Я в серці маю те, що не вмирає»


     Саме під такою назвою у Львівському коледжі спорту відбувся літературно-мистецький захід, приурочений до уродин Лесі Українки. Родзинкою свята стала зустріч з громадською діячкою, мистецтвознавицею та колекціонеркою, учасницею цьогорічного світового конкурсу краси 50+, яка завоювала для України престижний титул "Grandma International-2020" Оксаною Бобошко-Вандерховен.
     Ця подія зібрала у читальній залі бібліотеки закладу не лише учнів, але й працівників коледжу, які хотіли поспілкуватися з активною, успішною, щасливою людиною та послухати її життєві настанови щодо ролі жінки у сучасному світі.
      Учениці 11-В (кл. керівничка Галина Мацюх), 11-Г (кл. керівничка Уляна Стасишин) класів й педагогині Уляна Стасишин та Ольга Климків представили увазі товариства літературно-музичну композицію «І, хоч кажуть, що світ порятує краса.Та врятує його тільки жінка». Присутні почули улюблену музику та літературні твори двох яскравих жінок, світочів української літератури Лесі Українки та Ліни Костенко. Завідувачка бібліотеки Олена Сторожук розповіла цікаві факти біографій цих непересічних українок: їхні неординарні життєві вчинки та історії кохання, які надихають й мотивують. Також учасники заходу дізналися від бібліотекарки, що день жінки українці споконвіку святкували 24 лютого, на Уласа, про гарні народні традиції цього дня.
     Потому Олена Сторожук запропонувала присутнім бліц-опитування «Чого потребує сучасна жінка, щоб бути щасливою?» Аудиторія зійшлася на думці, що це сім’я, кохання, успішна самореалізація.
      Але усі нетерпляче чекали на спілкування з чарівною Оксаною Бобошко-Вандерховен. Очікування справдились, адже пані Оксана емоційно і захоплююче розповіла про перебіг підготовки та сам конкурс краси. До того ж продемонструвала одну із конкурсних дизайнерських суконь зі стилізованим портретом Лесі Українки та цитатами з її творів, розповіла історію створення цього шедевру. Далі розмова точилася про захоплення та уподобання пані Оксани, про місце і роль жінки у сучасному світі, про користь читання книг, і як саме вона це робить. А ще слухали спогади пані Оксани про часи учителювання у коледжі спорту (колишньому спортінтернаті) тощо. Діти та дорослі тепло подякували Оксані Бобошко-Вандерховен за супер мотивуючу зустріч.
      Підсумовуючи захід, Олена Сторожук закликала слухачів вести активний спосіб життя, ламати стереотипи, надихатися прикладами непересічних особистостей, завжди прагнути кращого і пам’ятати, що життя – це мистецтво!
      На такій високій ноті завершився довготривалий бібліотечний проєкт «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!», що мав на меті поуляризацію книги і читання серед спортменів та півищення ролі шкільної книгозбірні у сучасному освітньому просторі.
      Яскраву палітру емоцій учасників заходу відобразили світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-urodyny_Lesi_Ukrayinky.html) відданого фотолітописця бібліотечних проєктів Андрія Харковського, якому усі подякували за особистий внесок у висвітлення подій, що відбувались у шкільній книгозбірні.
          Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту