49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю


На туристичному курорті «Буковель» 16-18 лютого 2020р. відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту серед юніорів – спортсменів віком до 21 року.
Подвійну перемогу на чемпіонаті здобула вихованка Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Анастасія Шепіленко (вип. 2018р.). Анастасія перемогла як в слаломі, так і в слаломі-гіганті.
Молодша сестра Анастасії учениця 11 класу Катерина Шепіленко стала бронзовою призеркою у слаломі-гіганті.
Цікаво, що тренує сестер їхня мама, також випускниця коледжу Юлія Шепіленко (дів. прізвище Харковська). У свій час, навчаючись в коледжі, Юлія Харковська була учасницею XVIII зимових Олімпійських ігор у м.Нагано (Японія). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині