49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю


На туристичному курорті «Буковель» 16-18 лютого 2020р. відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту серед юніорів – спортсменів віком до 21 року.
Подвійну перемогу на чемпіонаті здобула вихованка Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Анастасія Шепіленко (вип. 2018р.). Анастасія перемогла як в слаломі, так і в слаломі-гіганті.
Молодша сестра Анастасії учениця 11 класу Катерина Шепіленко стала бронзовою призеркою у слаломі-гіганті.
Цікаво, що тренує сестер їхня мама, також випускниця коледжу Юлія Шепіленко (дів. прізвище Харковська). У свій час, навчаючись в коледжі, Юлія Харковська була учасницею XVIII зимових Олімпійських ігор у м.Нагано (Японія). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту