49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки методичної декади у Львівському спортколеджі


     З 10 по 20 лютого, під керівництвом вчителя математики, голови методичного об’єднання фізико-математичного циклу Львівського коледжу спорту Задорожної Ірини Іванівни проходила методична декада «Реалізація сучасних освітніх технологій у роботі по розвитку творчих здібностей учнів». Протягом десяти днів  проводилися відкриті  уроки та різні заходи, на яких наші педагоги поділились здобутками і методами застосування нових освітніх технологій на різних етапах уроку і в позаурочний час.  
Методичну декаду відкрила Ірина Задорожна, яка ознайомила колег з планом заходів і продемонструвала форми і методи сучасних технологій, які наші педагоги застосовують у своїй практиці. 
У ході проведення декади цікавим був педагогічний тренінг «Використання блочно-модульного навчання на уроках фізики та технологій», який провів вчитель фізики Барабаш Ярослав Михайлович. Вчитель математики та інформатики Кобилецька Ольга Іванівна провела майстер-клас «Метод проектів», повідомила про участь і успіхи учнів 9-их класів у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет».  Вчитель хімії Фамуляк Оксана Ярославівна поділилась своїм досвідом у здійсненні особистісно-орієнтовного навчання і показала різновиди сучасних підходів, які вона використовує при вивченні хімії.
Цікаво і пізнавально пройшов педагогічний тренінг "Основні маркери у роботі з профілактики булінгу в учнівському колективі", який, за проханням  Ірини Задорожної, провела професійна психологиня Мирослава Дивчук.
Упродовж декади у творчу атмосферу занурились не лише педагоги, а й учні навчального закладу. Цікаво і пізнавально пройшла презентація книги Романа Пляцка та Ольги Збожної «Іван Пулюй: «Лампаду одні другим передадуть» для учнів 10-Б і 9-А класів, яку провела почесний професор Тернопільського національного економічного університету, дійсний член наукового товариства ім Т.Шевченка Ольга Збожна
Змістовно і натхненно провели час учні 9-А і 10-Б класів з директором Катехитичної школи Св. Йосафата при церкві Св.Андрія Уляною Стецків-Тимчук, відзначаючи всесвітній рік Біблії.
До Міжнародного дня рідної мови учні 8-А класу разом з класною керівничкою Ольгою Кобилецькою  взяли участь у літературно-мистецькому святі «Мовні посиденьки», яке відбулося у читальній залі книгозбірні закладу.
Під час методичної декади були проведені такі відкриті уроки:
- Історія України / Історія спорту. Бінарний урок «Спорт в житті видатних українців. Життєві пазли Романа Шухевича» (вч. Клемба Л.Ю. , Вацеба О.М.).
- Українська мова. Урок-узагальнення з теми «Прислівник» з учнями 7-го класу у формі - заочна екскурсія до Львівського історико-краєзнавчого музею (вч. Шишкова Н.З.).
- "Фізичні та хімічні явища". 7 клас. Проблемно пошуковий урок (вч. Фамуляк О.Я.);
- Всесвітня історія. Урок-дослідження на основі візуальних джерел "Диктатори 30-х. Політичний портрет" (вч. Клемба Л.Ю.).
На завершення методичної декади був проведений огляд-конкурс навчальних кабінетів, за підсумками якого переможцями стали:
- Кабінет української мови та літератури №27 (зав. кабінетом Шишкова Н.З.); 
- Кабінет хімії №42 (зав. кабінетом Фамуляк О.Я.).
Додатково відзначено кабінети:
- географії №38 (зав. кабінетом Фігурна І.Я.); 
- математики №36 (зав. кабінетом Задорожна І.І.);
- біології №21 (зав. кабінетом Таранова Л.А.). 
Фотосупровід заходів можна подивитися за покликом: http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-Metoduchna_dekada.html.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту