49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки методичної декади у Львівському спортколеджі


     З 10 по 20 лютого, під керівництвом вчителя математики, голови методичного об’єднання фізико-математичного циклу Львівського коледжу спорту Задорожної Ірини Іванівни проходила методична декада «Реалізація сучасних освітніх технологій у роботі по розвитку творчих здібностей учнів». Протягом десяти днів  проводилися відкриті  уроки та різні заходи, на яких наші педагоги поділились здобутками і методами застосування нових освітніх технологій на різних етапах уроку і в позаурочний час.  
Методичну декаду відкрила Ірина Задорожна, яка ознайомила колег з планом заходів і продемонструвала форми і методи сучасних технологій, які наші педагоги застосовують у своїй практиці. 
У ході проведення декади цікавим був педагогічний тренінг «Використання блочно-модульного навчання на уроках фізики та технологій», який провів вчитель фізики Барабаш Ярослав Михайлович. Вчитель математики та інформатики Кобилецька Ольга Іванівна провела майстер-клас «Метод проектів», повідомила про участь і успіхи учнів 9-их класів у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет».  Вчитель хімії Фамуляк Оксана Ярославівна поділилась своїм досвідом у здійсненні особистісно-орієнтовного навчання і показала різновиди сучасних підходів, які вона використовує при вивченні хімії.
Цікаво і пізнавально пройшов педагогічний тренінг "Основні маркери у роботі з профілактики булінгу в учнівському колективі", який, за проханням  Ірини Задорожної, провела професійна психологиня Мирослава Дивчук.
Упродовж декади у творчу атмосферу занурились не лише педагоги, а й учні навчального закладу. Цікаво і пізнавально пройшла презентація книги Романа Пляцка та Ольги Збожної «Іван Пулюй: «Лампаду одні другим передадуть» для учнів 10-Б і 9-А класів, яку провела почесний професор Тернопільського національного економічного університету, дійсний член наукового товариства ім Т.Шевченка Ольга Збожна
Змістовно і натхненно провели час учні 9-А і 10-Б класів з директором Катехитичної школи Св. Йосафата при церкві Св.Андрія Уляною Стецків-Тимчук, відзначаючи всесвітній рік Біблії.
До Міжнародного дня рідної мови учні 8-А класу разом з класною керівничкою Ольгою Кобилецькою  взяли участь у літературно-мистецькому святі «Мовні посиденьки», яке відбулося у читальній залі книгозбірні закладу.
Під час методичної декади були проведені такі відкриті уроки:
- Історія України / Історія спорту. Бінарний урок «Спорт в житті видатних українців. Життєві пазли Романа Шухевича» (вч. Клемба Л.Ю. , Вацеба О.М.).
- Українська мова. Урок-узагальнення з теми «Прислівник» з учнями 7-го класу у формі - заочна екскурсія до Львівського історико-краєзнавчого музею (вч. Шишкова Н.З.).
- "Фізичні та хімічні явища". 7 клас. Проблемно пошуковий урок (вч. Фамуляк О.Я.);
- Всесвітня історія. Урок-дослідження на основі візуальних джерел "Диктатори 30-х. Політичний портрет" (вч. Клемба Л.Ю.).
На завершення методичної декади був проведений огляд-конкурс навчальних кабінетів, за підсумками якого переможцями стали:
- Кабінет української мови та літератури №27 (зав. кабінетом Шишкова Н.З.); 
- Кабінет хімії №42 (зав. кабінетом Фамуляк О.Я.).
Додатково відзначено кабінети:
- географії №38 (зав. кабінетом Фігурна І.Я.); 
- математики №36 (зав. кабінетом Задорожна І.І.);
- біології №21 (зав. кабінетом Таранова Л.А.). 
Фотосупровід заходів можна подивитися за покликом: http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-Metoduchna_dekada.html.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині