49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечорі


9 березня 2020 року в день народження Великого Кобзаря українського народу з ініціативи штабу Всеукраїнського об’єднання добровольців й за підтримки відділення НОК України у Львівській області, журналу «РІА-Україна» та інших співорганізаторів у Львівському палаці мистецтв відбувся Шевченківський творчий вечір.
Під час заходу ветерани війни та їх рідні, військові капелани, відомі львів’яни та гості з Маріуполя, спортсмени, журналісти, школярі та інші запрошені читали вірші, поеми і просто короткі фрази Тараса Шевченка, які упродовж багатьох років української історії є джерелом надії і стимулом до боротьби.
Серед перших читали шевченкову поезію й вихованці Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) учасники III зимових юнацьких Олімпійських Ігор 2020, санкарі Олександра Мох та Вадим Микиєвич, а також вихованки відділення гандболу Олеся Дяченко та Марія Поляк. Разом із заступником директора коледжу Оксаною Вацебою дівчата і хлопці прочитали шевченкові твори «Сон» та «Хіба самому написать…».
             Геній Тараса Шевченка живе у кожному з нас! 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині