49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світу


  5-14 березня 2020 року у м. Нарвік (Норвегія) відбувся чемпіонат світу з гірськолижного спорту серед юніорів – спортсменів віком до 20 років, участь у якому у складі збірної команди України взяли вихованки Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) сестри Анастасія (вип. 2018 р.) та Катерина Шепіленки (11 кл.).
  Найкраще дівчата виступили у альпійській комбінації (супергігант + слалом), де посіли 13 і 30 місця відповідно. У супергіганті Настя фінішувала двадцять восьмою, а Катя – тридцять четвертою. У швидкісному спуску Настя показала тридцять п’ятий результат.
 Найважчим для дівчат був гігантський слалом – довжиною 1 118 м з більш як 40 воротами. Настя посіла 51 місце, Катя – шістдесять п’ята.
Варто сказати, що чемпіонат завершився достроково і частина змагань, а також церемонія закриття були відмінені у зв’язку з коронавірусом. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спорту