50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спорту


  Шістнадцятий рік поспіль під егідою НОК України проводяться Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». У 2020 році ці заходи тривають в рамках Європейського тижня спорту та під девізом «#ВеАсtive».
Власне про роль та значення сучасного спорту, олімпізму, олімпійських цінностей, рухової активності, здорового способу життя та профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID 19, йшлося на тематичному уроці десятикласників КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».
Модератором Олімпійського уроку була заступниця директора одного з найкращих в України закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю, вчитель історії спорту коледжу, заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської академії України проф. Оксана Вацеба.
Відтак дискусія з десятикласниками точилася довкола проблематики олімпійського спорту, його значення в житті кожного, в родині, в громаді, загалом для суспільства.
Старшокласники, які напередодні взяли активну участь у легкоатлетичному кросі за участю усіх учнів та студентів коледжу, мали можливість висловити свої думки щодо олімпійських ідеалів, власної мети занять спортом, про прагнення удосконалюватися фізично, морально, інтелектуально та гордості від перших спортивних успіхів.
«Спорт для мене означає стати кращим, стати олімпійським чемпіоном»; «Спорт та олімпійські цінності допоможуть мені у подальшому житті»; «Я не витрачаю ні хвилини на щось зайве, бо спорт – це моє майбутнє»; «Для гідного спортивного результату треба багато працювати», «Не відомо, де б я зараз був, якби не спорт»; «Спорт зв’язав нас всіх в одну дружну велику сім’ю»; «Коли я почав серйозно займатися спортом – у мене з’явилися перспективи»; «Відчуваю, що спорт виховав у мені характер і дисципліну»; «Без занять спортом у мене не було б такого здоров’я й мені цікавим є здоровий спосіб життя»; «Стати олімпійцем – дуже важливо для мене» - такими були ключові фрази старшокласників.
А в подарунок на добру згадку про «Олімпійський урок #ВеАсtive-2020» молоді талановиті спортсмени Львівського спортколеджу отримали подарунки: щоденники, зошити, ручки з тематичним логотипом від НОК України й записали невеличке відео.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Свято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИУ його словах нова велична сила