49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спорту


  Шістнадцятий рік поспіль під егідою НОК України проводяться Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». У 2020 році ці заходи тривають в рамках Європейського тижня спорту та під девізом «#ВеАсtive».
Власне про роль та значення сучасного спорту, олімпізму, олімпійських цінностей, рухової активності, здорового способу життя та профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID 19, йшлося на тематичному уроці десятикласників КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».
Модератором Олімпійського уроку була заступниця директора одного з найкращих в України закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю, вчитель історії спорту коледжу, заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської академії України проф. Оксана Вацеба.
Відтак дискусія з десятикласниками точилася довкола проблематики олімпійського спорту, його значення в житті кожного, в родині, в громаді, загалом для суспільства.
Старшокласники, які напередодні взяли активну участь у легкоатлетичному кросі за участю усіх учнів та студентів коледжу, мали можливість висловити свої думки щодо олімпійських ідеалів, власної мети занять спортом, про прагнення удосконалюватися фізично, морально, інтелектуально та гордості від перших спортивних успіхів.
«Спорт для мене означає стати кращим, стати олімпійським чемпіоном»; «Спорт та олімпійські цінності допоможуть мені у подальшому житті»; «Я не витрачаю ні хвилини на щось зайве, бо спорт – це моє майбутнє»; «Для гідного спортивного результату треба багато працювати», «Не відомо, де б я зараз був, якби не спорт»; «Спорт зв’язав нас всіх в одну дружну велику сім’ю»; «Коли я почав серйозно займатися спортом – у мене з’явилися перспективи»; «Відчуваю, що спорт виховав у мені характер і дисципліну»; «Без занять спортом у мене не було б такого здоров’я й мені цікавим є здоровий спосіб життя»; «Стати олімпійцем – дуже важливо для мене» - такими були ключові фрази старшокласників.
А в подарунок на добру згадку про «Олімпійський урок #ВеАсtive-2020» молоді талановиті спортсмени Львівського спортколеджу отримали подарунки: щоденники, зошити, ручки з тематичним логотипом від НОК України й записали невеличке відео.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Непрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня - володарка повного комплекту нагород молодіжного чемпіонату України з плаванняКаріна Сидорак і Сніжана Ощіпко на подіумі чемпіонату України з художньої гімнастикиОсобливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 роціУ коледжі спорту визначили переможців конкурсу малюнків олімпійської тематикиОГОЛОШЕННЯВідбулося тестування учнів і студентів коледжу із загальнофізичної підготовленості«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина Коростильова