48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Львівський спорт від «Євро» користі не отримає


Степан РодакПро це під час круглого столу, присвяченого підготовці Львова та регіону до «Євро-2012», заявив директор Львівського державного училища фізичної культури Степан Родак.
«Чому? Ну так, ми будемо мати сучасний стадіон, але як будемо використовувати його після чемпіонату? Будемо використовувати для матчів ФК «Карпати», сподіваємося. Але крім цього, більше нічого. Бо треба буде берегти газон і навряд чи навіть якісь культурні видовищні заходи там проходитимуть. Отже, ми отримаємо футбол як видовище, і все», – сказав Степан Родак.
Водночас, він додав, що є ще позитив від того, що будується спортивна база Університету фізкультури. Адже вона залишиться і функціонуватиме й після «Євро-2012». «Коли ми йшли до «Євро», у нас було багато райдужних думок. Тоді міський голова запевняв, що це дасть поштовх розвитку спортивної культури. Але коли ми заглиблювалися в підготовку до цього заходу, про ті всі речі почали забувати. І сьогодні ми говоримо про спорт як видовище, а не говоримо про спорт як здоровий і активний спосіб життя. Що прості львів’яни отримають від «Євро-2012» на майбутнє?», – поставив запитання Родак.
Адже, за його словами, нічого з обіцяного не зроблено для розвитку масового спорту. «Тому, на мою думку, розвиток і масового спорту, і розвиток спорту вищих досягнень тільки програє в цьому плані. За 20 років ми все розвалили і не знаємо, що з тим робити. І коли завершиться «Євро», а нам вже пропонують Олімпіаду-2022, під яку також будуватимуться лише дорогі об’єкти. А де повинна займатися спортом звичайна людина? Чи наші діти від того виграють? Їх туди не пустять. Дозволять лише споглядати видовища», – вважає Степан Родак. Він закликав владу задуматись над цим.
Джерело: http://www.zik.com.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!