48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життям


 
    24 травня 2019р. для випускників Львівського училища фізичної культури пролунав останній дзвоник. Провести спортсменів у доросле життя, крім педагогів та батьків, прийшли Державний секретар Мінмолодьспорту України Олег Немчінов, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім'як, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Ігор Гайдук, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, підполковник Руслан Сеник,  директор ДП Стадіон «Арена-Львів» Юрій Майборода, директор Львівського обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, а також ексклюзивні гості – розпорядники канадського фонду імені Володимира Кузя Віра Маланчій та Богдан Колос.
    З напутнім словом до випускників звернулись директор училища, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак, класний керівник 11-А класу Ірина Задорожна, вихователь Світлана Волянюк та вчитель зі спорту Олександр Раковський. Вже традиційно гості з міста Торонто Віра Маланчій і Богдан Колос вручили кращим учням училища премії Фонду ім. Володимира Кузя. У добру путь випускників благословив отець Любомир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці.
    Під бурхливі оплески присутніх були вручені відзнаки «Кращий спортсмен училища 2018 року»  триразовому чемпіону Європи, студенту І курсу Денису Баблюку та срібному призеру молодіжного чемпіонату Європи з веслування на каное, студенту ІІІ курсу Тарасу Мазовському. Відзнакою кращого тренера училища за підсумками минулого року нагороджено Заслуженого тренера України з вільної боротьби Ореста Скобельського.   Посвідчення «Заслужений тренер України» отримала вчитель зі спорту Наталія Поцюрко.
Роман Хім`як привітав новоявлених майстрів спорту України студента ІІ-го курсу Дмитра Кулю та учнів – санкарів Романа Пилипіва і Даниїла Марціновського.
    На завершення винуватці свята щиро подякували своїй альма-матер за найкращі роки, проведені в її стінах, та запустили у небо білих голубів з омріяними бажаннями. За традицією випускники пройшли під аркою з вишитих рушників на долю, на щастя. І під малиновий передзвін останнього дзвоника прощалися з шкільним життям.
Фото за покликами:
http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-jelwh.html

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Непрофільні види

Непрофільні види

До Дня фізичної культури і спорту та олімпійського уроку ЛУФК проводить загальноучилищний кросВолодимир Бородянський – Міністр культури, молоді та спорту УкраїниЗ початком нового навчального року, Львівське училище фізичної культури!З Днем Незалежності України!Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдо