Учні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності
У Львівському училищі фізичної культури триває проект «Україна починається з тебе». Нагадаю, що він присвячений 110 річниці з дня народження одного з найвидатніших політиків 20 сторіччя Степана Бандери, гаслом проекту обрано заклик «Любіть Україну!». І саме через нові знання, знайомства, здобування певного досвіду студенти (методист Христина Погранична) та десятикласники (вчитель суспільствознавчих дисциплін Анна Кондратюк) закладу вчитимуться любити Україну.
Нещодавно у нашому місті завершився відкритий Кубок Львова з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля. На цих змаганнях, бронзову нагороду серед дівчат віком до 17 років виборола учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Маргарита Закашевська
З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапор
11 лютого 2019 р. під час урочистої лінійки Львівського училища фізичної культури за участю майже 300 юних спортсменів відбулася церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХІV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що стартував 10 лютого в столиці Боснії та Герцеговини м. Сараєво та м. Східному Сараєво.
Вітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!
Впродовж першого семестру у Львівському училищі фізичної культури тривала напружена творча пора – робота над створенням інтернет-презентацій класних колективів. Усі учні разом із класними керівниками намагалися представити якомога цікавіше свій клас і кожне спортивне відділення. У цій діяльності учні змогли реалізувати свій творчий потенціал, проявити індивідуальність, показати своє бачення класного колективу.