Іван Козороз – бронзовий призер чемпіонату Франції з веслування на довгих дистанціях

Восьмикласник Львівського коледжу спорту Іван Козороз відзначився бронзовою медаллю в чемпіонаті Франції з веслування на довгих дистанціях, що відбувся упродовж 9-10 квітня 2022 року за підтримки міста Ліборн. У змаганнях серед кадетів на дистанції 5 000 метрів двійка у складі Іван Козороз / Лука Попелюк зафіксувала третій результат - 22:12:878 (час переможців - 21:35:930).

Вихованець коледжу спорту Віталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2021 року

Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначив найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного вересня.

Вихованка коледжу спорту Іванна Андрухів змагалась на чемпіонаті світу з веслувального марафону

Цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів взяла участь у чемпіонаті світу з веслувального марафону, який 30 вересня - 3 жовтня 2021 р. відбувся у м.Пітешті (Румунія).

Анастасія Горлова у п'ятірці кращих на чемпіонаті світу з веслування

У м.Копенгагені (Данія) 19 вересня 2021 р. завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.
    В останній день змагань у перегонах на байдарці-четвірці на 500м серед жінок збірна команда України посіла 5 місце. У складі команди веслувала вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Горлова.

Вихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес і Тарас Міщук - чемпіони світу з веслування

У столиці Данії м.Копенгагені впродовж 16-19 вересня 2021 р. проходить чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.

Софія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"

Біля 800 учасників у віці від 15 до 17 років з 33 країн, включаючи Австралію, Аргентину, Нову Зеландію, США, Канаду, Туніс, Сінгапур, Японію взяли участь у міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 10-12 вересня 2021 р. відбулася у містечку Рачіце (Чехія).

Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслування

У містечку Монтемор-у-Велю, що на заході Португалії, 3-6 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та юніорів.
У перегонах на двомісних байдарках на дистанцію 200м 4 місце в категорії юніорок посів український екіпаж у складі учениці 11 класу Львівського коледжу спорту Софії Поцюрко та хмельничанки Ганни Павлової. До нагород українкам забракло 1,2сек.

Вихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу

У португальському містечку Монтемор-у-Велю 3-6 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслування

Відразу тринадцятеро вихованців Львівського коледжу спорту зійшли на нагородний подіум командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 13-16 серпня 2021 р. відбувся у м.Дніпрі. На загал, вони вибороли 38 медалей, серед них 17 золотих. А у такому виді програми як каное-одиночка - 500м весь п'єдестал пошани був за вихованцями коледжу. Переміг Тарас Міщук, друге місце посів Віталій Вергелес, третє - Тарас Мазовський.

Ілля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОР

У м.Умані 23-25 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед команд ДЮСШ і СДЮШОР.
        Серед хлопців вікової категорії до 14 років дворазовими переможцями чемпіонату стали учні 9 класу Львівського коледжу спорту Ілля Горлов та Денис Венгер. Ілля та Денис почергово перемогли у перегонах на каное-двійках на дистанції 500 і 1000м.
         Учениці 8 класу Марія Жук та Анастасія Федорчак вибороли срібні нагороди у байдарці-двійці на 500м. На дистанції 200м дівчата посіли 6 місце.
        Ще один восьмикласник Іван Козороз фінішував п'ятим у байдарці-одиночці на дистанції 1000м та сьомим - на 200м.

Вихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафону

У м.Вінниці 12-15 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное.
      У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 26,2км срібною призеркою чемпіонату у парі з киянкою Анастасією Юркевич стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів. Час срібних медалісток - 2год 18хв 07сек.

Студентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четверта

У м.Познані (Польща) 24-27 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
       У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м 4 місце серед жінок посів український екіпаж у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерії Терети та Олени Циганкової з Рівного. Бронзовим призеркам Анніці Лоске та Офелії Преллер з Німеччини українки поступилися лише 0,024сек.
    На дистанції 200м ситуація повторилася. І тут Валерія та Олена знову четверті з відставанням від ІІІ місця, яке дісталося полячкам, 0,083сек

Четверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслування

У період з 24 до 27 червня 2021 р. у польській Познані відбудеться чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслування

У м.Ковелі 9-13 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Змагалися юні веслярі віком до 16 і до 14 років.
      Серед шістнадцятилітніх дворазовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко. Софія перемогла у перегонах на одномісних байдарках на дистанцію 200м та у байдарці-двійці на 500м. У байдарці-двійці Софії асистувала її однокласниця Вікторія Дячук.
            У байдарці-одиночці на 500м Софія - срібна призерка. Вікторія тут на п'ятому місці.
Десятикласник Сергій Данько у парі з учнем дев'ятого класу Артемом Ямковим вибороли срібні медалі у перегонах на каное-двійках на 200м, стали бронзовими призерами на 500 та посіли 5 місце на 1000м.

Вихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування

У м.Познані (Польща), де 3 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, розіграні перші нагороди континентальної першості.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"