|
І-ІІІ курс : Рейтинги успішності
Затверджую |
|
Дод. до прот. |
стипенд . комісії |
Директор коледжу |
№3 від ___ січня 2024 р. |
________________ А.Окопний |
|
|
|
|
|
|
Рейтинги успішності студентів |
|
|
|
|
КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" |
|
|
за результатами семестрового контролю у І семестрі 2023/2024н.р. |
|
|
|
|
|
|
|
|
І курс |
|
Прізвище, ім'я студента |
Середній бал |
|
|
|
1. |
Пилипчук Ольга |
95,60 |
|
|
|
|
2. |
Хацинський Матвій |
94,40 |
|
|
|
|
3. |
Дячук Юрій |
93,60 |
|
|
|
|
4. |
Титус Софія |
92,40 |
|
|
|
|
5. |
Борисюк Ірина |
91,80 |
|
|
|
|
6. |
Хохонь Нікіта |
91,60 |
|
|
|
|
7. |
Бондаренко Аделіна |
91,20 |
|
|
|
|
8.-9. |
Стогній Софія |
90,80 |
|
|
|
|
|
Хіміч Анна-Марія |
90,80 |
|
|
|
|
10. |
Рисьова Діана |
90,00 |
|
|
|
|
11.-12. |
Мельник Катерина |
89,40 |
|
|
|
|
|
Сметана Євген |
89,40 |
|
|
|
|
13. |
Горох Єгор |
87,40 |
|
|
|
|
14. |
Келюх Кароліна |
84,40 |
|
|
|
|
15. |
Кіт Руслан |
82,40 |
|
|
|
|
16. |
Сідей Іван |
82,00 |
|
|
|
|
17. |
Данилюк Дмитрій |
79,00 |
|
|
|
|
18. |
Соколовська Надія |
78,60 |
|
|
|
|
19. |
Ломакович Олександр |
77,80 |
|
|
|
|
20. |
Качмар Назарій |
74,40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ курс |
|
Прізвище, ім'я студента |
Середній бал |
|
|
|
1. |
Поцюрко Софія |
96,00 |
|
|
|
|
2. |
Бабура Богдан |
95,40 |
|
|
|
|
3. |
Шеремет Марина |
95,00 |
|
|
|
|
4. |
Дячук Вікторія |
94,80 |
|
|
|
|
5. |
Дубіль Алевтина |
94,20 |
|
|
|
|
6. |
Степчук Владислав |
89,60 |
|
|
|
|
7. |
Кравчук Олександр |
88,20 |
|
|
|
|
8. |
Бордюг Микола |
87,60 |
|
|
|
|
9. |
Яковлев Даніїл |
86,00 |
|
|
|
|
10. |
Оверко Каріна |
83,20 |
|
|
|
|
11. |
Марціновський Даниїл |
82,60 |
|
|
|
|
12. |
Городня Марія |
82,40 |
|
|
|
|
13. |
Завадський Іван |
81,80 |
|
|
|
|
14. |
Неміш Марія |
81,40 |
|
|
|
|
15. |
Микиєвич Вадим |
77,80 |
|
|
|
|
16. |
Петренко Арсен |
76,20 |
|
|
|
ІІІ курс |
|
Прізвище, ім'я студента |
Середній бал |
|
|
|
1. |
Зінчук Ксенія-Тереза |
98,75 |
|
|
|
|
2. |
Коротаєва Аліса |
97,50 |
|
|
|
|
3. |
Антошків Марко |
96,75 |
|
|
|
|
4. |
Літинець Максим |
95,75 |
|
|
|
|
5. |
Мазепа Михайло |
95,00 |
|
|
|
|
6. |
Музика Ігор |
94,50 |
|
|
|
|
7. |
Куріпко Тимофій |
94,00 |
|
|
|
|
8. |
Гойда Яків |
90,25 |
|
|
|
|
9. |
Добровольська Анна |
89,25 |
|
|
|
|
10. |
Дрозд Віталій |
86,25 |
|
|
|
|
11. |
Бугай Інна |
84,00 |
|
|
|
|
12. |
Мох Олександра |
82,50 |
|
|
|
|
13. |
Лаць Діана |
82,00 |
|
|
|
|
14. |
Орлевич Марія |
79,50 |
|
|
|
|
15. |
Горбовий Святослав |
77,50 |
|
|
|
В.о. заступника директора |
|
|
|
|
з навчально-методичної роботи |
О. Харковська |
|
|
|
|
|
|
|
|
Методист |
Х.Погранична |
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
Директор:
Окопний Андрій Михайлович,
Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент
|