Фехтування : Фехтувальники ЛУФК серед юніорів найсильніші

Анастасія ІвченкоУ м.Миколаєві 12-20 жовтня 2011р. відбувся чемпіонат України з фехтування серед юніорів. У фехтуванні на шпагах серед дівчат перемогу здобула студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Анастасія Івченко. Другу золоту нагороду чемпіонату Настя виборола у складі збірної Львівщини під час командних змагань. Чемпіонкою України у командному турнірі шпажисток стала і першокурсниця Юлія Свистіль. У особистій першості Юля дев’ята.
В змаганнях у дівчат-рапіристок рівних не було учениці 11 класу ЛУФК Олені Шипіловій. У Олени „золото” національної першості. У команді Шипілова разом із однокласницею Анастасією Ленчук срібні призерки.
У командному турнірі рапіристів львів’яни знову найсильніші. У складі збірної області чемпіонами України стали студент ІІІ курсу Денис Ільїн та десятикласник Михайло Асадулаєв. Шпажист Михайло Гаранджа (ІІІ курс) у командних змаганнях п’ятий, а рапіристки Марта Педосенко, Аліна Паньків, Ольга Муц (усі 9 клас), які формували збірну Львівщини-ІІ, - шості.

Новости украины 24 wian.top.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Фехтування

Фехтування

На літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалося