47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Кандидати
1.      
Гаравський Максим
2.      
Джус Юрій
3.      
Педосенко Марта
Резерв
4.      
Голдій Олексій
5.      
Матевосов Артем
6.      
Мітькін Олександр
7.      
Падалкін Олег
8.      
Свистіль Віталій
9.      
Анікієнко Дарія
10.  
Мазепа Катерина
Випускники
Основний
11.  
Юнес Клод
12.  
Івченко Анастасія
13.  
Пантелєєва Ксенія
14.  
Почкалова Анфіса
15.  
Свистіль Юлія
16.  
Сенюта Олександра
17.  
Шемякіна Яна
18.  
Шипілова Олена
Кандидати
19.  
Зембіцька Анжеліка
20.  
Ленчук Анастасія
Резерв
21.  
Максимов Віталій




Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Кандидати
    
Педосенко Марта
    
Гаравський Максим
    
Зембіццька Анжеліка
Резерв
    
Джус Юрій
    
Кузуб Віталій
    
Мазепа Катерина
    
Матевосов Артем
    
Мітькін Олександр
    
Варфоломєєва Дарина
 10 
Голдій Олексій
 11 
Падалкін Олег
 12 
Свистіль Віталій
ВИПУСКНИКИ
Основний
 13 
Івченко Анастасія
 14 
Пантєлєєва Ксенія
 15 
Почкалова Анфіса
 16 
Сенюта Олександра
 17 
Шемякіна Яна
 18 
Шипілова Олена
 19 
Юнес Клод
Кандидати
 20 
Асадулаєв Михайло
 21 
Зембіцька Анжеліка
 22 
Ленчук Анастасія
 23 
Свистіль Юлія
 24 
Стрельцов Олексій




Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Кандидат
1.      
Гаравський Максим
2.      
Джус Юрій
3.      
Мазепа Катерина
4.      
Педосенко Марта
Резерв
5.      
Матевосов Артем
Випускники
Член
6.      
Юнес Клод
7.      
Івченко Анастасія
8.      
Пантелєєва Ксенія
9.      
Почкалова Анфіса
10.  
Свистіль Юлія
11.  
Сенюта Олександра
12.  
Шемякіна Яна
Кандидат
13.  
Асадулаєв Михайло
14.  
Долинний Андрій
15.  
Ленчук Анастасія
16.  
Шипілова Олена



Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування,
які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Член
1.      
Пантєлєєва Ксенія
2.      
Свистіль Юлія
Кандидат
3.      
Мазепа Катерина
Резерв
4.      
Асадулаєв Михайло
5.      
Долинний Андрій
6.      
Педосенко Марта
Випускники
Член
7.      
Юнес Клод
8.      
Івченко Анастасія
9.      
Почкалова Анфіса
10.  
Сенюта Олександра
11.  
Шемякіна Яна
Кандидат
12.  
Шипілова Олена
Резерв
13.  
Ленчук Анастасія

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Фехтування

Фехтування

У командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у командіУ двадцятці кращих рапіристів України семеро вихованців ЛУФКНа молодіжному чемпіонаті Європи найкраще виступила Юлія СвистільГаравський і Гойда взяли участь у чемпіонаті світуМаксим Гаравський – бронзовий призер молодіжного Європейського циклуНа юніорському чемпіонаті Європи Гаравський у топ-19На юніорському чемпіонаті з фехтування Гойда виборов дві нагороди