47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Склад навчально-тренувальних груп


 Навчально – тренувальна група № 42 (шпага)
Тренувальне навантаження – 27  год.
Вчитель зі спорту Пантелєєва Д. - 27 год.
1.  
Мазепа Катерина
1998
ІІІ курс
КМС
за інд. планом
2.  
Свистіль Віталій
1999
І курс
КМС
за інд. планом
3.  
Шмига Максим
2002
10 клас
І
 
4.  
Грозний-Фіалковський Кирило
2003
9 клас
І
 
Примітка: Свистіль В., Мазепа К. – кандидати у збірну команду України.
 
Навчально – тренувальна група № 43 (рапіра)
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту  Бунєєва В.Л. - 27 год.
1.  
Гаравський Максим
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
2.  
Джус Юрій
1997
ІІІ курс
МС
за інд. планом
3.  
Алейніков Ростислав
1999
ІІ курс
КМС
за інд. планом
4.  
Падалкін Олег
1999
ІІ курс
КМС
за інд. планом
5.  
Юрін Ігор
2000
І курс
КМС
за інд. планом
6.  
Гойда Даниїл
2000
І курс
МС
за інд. планом
Примітка: Гаравський М. – член збірної команди України. Джус Ю. – кандидат у збірну команду України, Падалкін О., Алейніков Р., Юрін І., Гойда Д. – резерв збірної команди України.
 
Навчально – тренувальна група № 44 (рапіра)
Тренувальне навантаження – 24год. на тиждень.
Вчитель зі спорту  Бунєєва В.Л. - 3 год., вакансія – 9 год.
1.  
Боднар Михайло
2002
10 клас
І
 
2.  
Серетко Анастасія
2002
9 клас
І
 
3.  
Онищук Софія
2004
8 клас
ІІ
 
4.  
Гойда Яків
2004
8 клас
ІІ
 
5.  
Гентош Анастасія
2003
8 клас
І
 
6.  
Твердохліб Софія
2004
7 клас
ІІ
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
21-26 травня відбудуться вступні іспити з вільної боротьби (юнаки) в спеціалізованому залі боротьби училища, вул.Кн.Ольги, 1
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»


Фехтування

Фехтування

Ксенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у командіУ двадцятці кращих рапіристів України семеро вихованців ЛУФКНа молодіжному чемпіонаті Європи найкраще виступила Юлія СвистільГаравський і Гойда взяли участь у чемпіонаті світуМаксим Гаравський – бронзовий призер молодіжного Європейського циклуНа юніорському чемпіонаті Європи Гаравський у топ-19На юніорському чемпіонаті з фехтування Гойда виборов дві нагородиНа Кубку світу у Барселоні Пантєлєєва і Почкалова поступилися у 1/16 фіналуФехтувальники ЛУФК змагались на етапах юніорського Кубка світуНа шпажному чемпіонаті львів’яни конкуренцію харків’янам не склалиНа етапі Кубка світу у Гавані Почкалова у топ – 15У Парижі найкраще виступив Клод ЮнесОлександра Сенюта поступово набирає форму