ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Склад навчально-тренувальних груп


 Навчально – тренувальна група № 42 (шпага)
Тренувальне навантаження – 27  год.
Вчитель зі спорту Пантелєєва Д. - 27 год.
1.  
Мазепа Катерина
1998
ІІІ курс
КМС
за інд. планом
2.  
Свистіль Віталій
1999
І курс
КМС
за інд. планом
3.  
Шмига Максим
2002
10 клас
І
 
4.  
Грозний-Фіалковський Кирило
2003
9 клас
І
 
Примітка: Свистіль В., Мазепа К. – кандидати у збірну команду України.
 
Навчально – тренувальна група № 43 (рапіра)
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту  Бунєєва В.Л. - 27 год.
1.  
Гаравський Максим
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
2.  
Джус Юрій
1997
ІІІ курс
МС
за інд. планом
3.  
Алейніков Ростислав
1999
ІІ курс
КМС
за інд. планом
4.  
Падалкін Олег
1999
ІІ курс
КМС
за інд. планом
5.  
Юрін Ігор
2000
І курс
КМС
за інд. планом
6.  
Гойда Даниїл
2000
І курс
МС
за інд. планом
Примітка: Гаравський М. – член збірної команди України. Джус Ю. – кандидат у збірну команду України, Падалкін О., Алейніков Р., Юрін І., Гойда Д. – резерв збірної команди України.
 
Навчально – тренувальна група № 44 (рапіра)
Тренувальне навантаження – 24год. на тиждень.
Вчитель зі спорту  Бунєєва В.Л. - 3 год., вакансія – 9 год.
1.  
Боднар Михайло
2002
10 клас
І
 
2.  
Серетко Анастасія
2002
9 клас
І
 
3.  
Онищук Софія
2004
8 клас
ІІ
 
4.  
Гойда Яків
2004
8 клас
ІІ
 
5.  
Гентош Анастасія
2003
8 клас
І
 
6.  
Твердохліб Софія
2004
7 клас
ІІ
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Фехтування

Фехтування

На Кубку світу у Сучжоу Пантєлєєва у шестірці кращихМаксим Гаравський – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Поліни КовачОлександра Сенюта повернулася у великий спортНайуспішніше у Лєшно виступив ГаравськийУ Таллінні Почкалова не справилась з полькоюНа каїрському етапі Кубка світу Юнес п’ятий у командіНа етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французуПантєлєєва і Свистіль на п’єдесталі пошани Кубка України з фехтуванняПодвійна перемога Клода Юнеса на Кубку УкраїниГаравський, Юрін і Мазепа на юніорському фехтувальному подіуміПантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагах