Фехтування : Шем’якіна в Україні найсильніша

Шем'якіна Яна23-25 січня 2012р. у м.Ужгороді відбувся всеукраїнський турнір найсильніших шпажисток України. Очікувану перемогу на турнірі здобула лідер національної збірної, вихованка Львівського училища фізичної культури Яна Шем’якіна (вип.2006р.). Студенка ІІІ курсу ЛУФК Анастасія Івченко четверта, другокурсниця Ксенія Пантелєєва – п’ята. Обидві спортсменки є кандидатками до збірної.
У подібних змаганнях серед чоловіків у Дніпропетровську третьокурсник Михайло Гаранджа посів 24 місце.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Фехтування

Фехтування

На літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалося