Фехтування : Михайло Асадулаєв – шостий рапірист Європи

Михайло АсадулаєвОдинадцятикласник Львівського училища фізичної культури Михайло Асадулаєв посів 6 місце на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів і юніорів, який 26 лютого 2013р. розпочався у Будапешті. У 1/4 фіналу турніру рапіристів-кадетів Михайло поступився господарю змагань угорцю Даніелю Доша 7:15.
Чемпіоном Європи у цьому виді змагальної програми став представник Німеччини Бйорн-Ерік Вайнер, який у фіналі подолав росіянина Андрея Матвєєва 15:8.
Підсумкові результати турніру - хлопці-кадети (U-17) - рапіра:
1. Б.-Е. Вайнер (Німеччина)
2. А. Матвєєв (Росія)
3. Д. Доша (Угорщина), У. Лагунов (Білорусь)
6. М. Асадулаєв (Україна, Львів)
41. М. Гаравський (Україна, Львів)
55. Я. Степура (Україна)
67. В. Задорожний (Україна)

Фехтування

Фехтування

У командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у командіУ двадцятці кращих рапіристів України семеро вихованців ЛУФКНа молодіжному чемпіонаті Європи найкраще виступила Юлія СвистільГаравський і Гойда взяли участь у чемпіонаті світуМаксим Гаравський – бронзовий призер молодіжного Європейського циклуНа юніорському чемпіонаті Європи Гаравський у топ-19На юніорському чемпіонаті з фехтування Гойда виборов дві нагороди