47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Вихованки ЛУФК знову на фехтувальному подіумі


На чемпіонаті України з фехтування, який у ці дні проходить в Ужгороді, в неділю, 2 червня 2013р., нагороди розіграли шпажні команди.
Серед жінок чемпіоном України стала команда м.Києва. У «золотому» поєдинку киянки перемогли зб.Львівщини-ІІ, за яку виступали Ольга Задорожна, Катерина Краснянська, Олена Поліщак та минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Анастасія Івченко. Бронзові нагороди в активі зб.Львівської обл.-І у складі вихованок училища Анфіси Почкалової (вип. 2009р.), Ксенії Пантелєєвої (ІІІк.) та Юлії Свистіль (ІІк.).
Дороги львівських команд перетнулися у півфіналі – перемогу здобула збірна-ІІ.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України