47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Вихованці ЛУФК виборюватимуть світові фехтувальні трофеї


Ксенія Пантелєєва5 серпня 2013р. у столиці Угорщини м.Будапешті стартував чемпіонат світу з фехтування.
У складі збірної України світові фехтувальні трофеї виборюватимуть відразу п’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури. Це рапіристи Клод Юнес (вип. 2009р.) та Олександра Сенюта (вип. 2011р.) і шпажистки Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), Анастасія Івченко (вип. 2012р.), Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) (на фото).
Не бере участі у світовому фехтувальному форумі олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2006р.), яка вирішила цей змагальний сезон пропустити.
Програма змагань за участю вихованців ЛУФК:
- 5-6 серпня – попередні групові турніри у всіх видах зброї;
- 7 серпня – жіноча рапіра (Сенюта) – особиста першість;
- 8 серпня – жіноча шпага (Почкалова, Івченко, Пантелєєва) – особиста першість;
- 9 серпня – чоловіча рапіра (Юнес) – особиста першість;
- 10 серпня – жіноча рапіра (Сенюта) – командний турнір;
- 11 серпня - жіноча шпага (Почкалова, Івченко, Пантелєєва) – командний турнір;
- 12 серпня – чоловіча рапіра (Юнес) – командний турнір.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України