Фехтування : Львівські фехтувальні розборки у Харкові

У м. Харкові 10-13 листопада 2013р. відбувся традиційний, вже XVI міжнародний турнір з фехтування на шпагах пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха, участь у якому взяли найсильніші шпажисти України та гості з Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Росії та Японії.
У змаганнях серед жінок переможницею турніру стала вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Івченко (вип. 2012р.) (на фото). У вирішальному поєдинку Настя виявилася сильнішою за японку Аяку Шимоокаву 15:10, а у півфіналі перемогла свою знамениту землячку, олімпійську чемпіонку Лондона Яну Шемякіну (вип. ЛУФК 2006р.), яка після майже річної перерви повернулася на фехтувальні доріжки. У Шемякіної бронзова нагорода.
Поруч з Яною на третій сходинці п’єдесталу пошани стояла і цьогорічна випускниця училища Ксенія Пантелєєва, яка у півфіналі поступилася японці Шимоокаві 6:15. А до того Ксенія розправилась і з Івченко 15:9, і з Шемякіною 15:13, отож останнім довелося підніматися по щаблях турнірної ієрархії через втішні бої. Не змогла подолати японку і іменита Анфіса Почкалова (вип. ЛУФК 2009р.), яка поступилася їй у ¼ фіналу і у підсумку посіла 8 місце.
Юна Катерина Мазепа (10 кл.) здобула на турнірі 23 місце, а Юлія Свистіль (ІІІ курс) закінчила змагання тридцять другою.
Підсумкові результати змагань:
1. А.Івченко (Львів)
2. А.Шимоокава (Японія)
3. К.Пантелєєва, Я.Шемякіна (обидві Львів)

Фехтування

Піднятися вище на етапі Кубка світу Почкаловій завадила подруга по збірнійВалерія Проченко у топ-25 юніорського Кубка світуГойда і Юрін взяли участь у юніорському Кубку світуНа етапі юніорського Кубка світу Валерія Проченко у шістнадцятці кращихНа етапі Кубка світу у Варшаві Проченко одинадцята у командіНа турнірі найсильніших юніорів Віталій Свистіль п’ятийЮнес і Сенюта – переможці традиційного фехтувального турніру пам’яті Вадима АндрієвськогоСвистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтування