47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Фехтувальники ЛУФК змагались у Польщі


Учні відділення фехтування Львівського училища фізичної культури на вихідних 8-9 лютого 2014р. виїжджали у Польщу, де взяли участь у чергових етапах Європейського кадетського циклу.
Шпажисти змагались у Кракові. Кращим серед українців став десятикласник училища Олександр Мітькін, який посів 43 місце. Артем Матевосов (10кл.) – пятдесят перший, дев’ятикласник Олексій Голдій – шістдесят шостий, наймолодший, учень 8 класу Віталій Свистіль – дев’яносто шостий.
Перемогу у Кракові святкували господарі, які зайняли весь п’єдестал пошани.
У Варшаві звання найсильнішого виборювали рапіристи. Максим Гаравський посів 66 місце, Віталій Кузуб – вісімдесят друге, Юрій Джус (усі 10кл.) – сто третє. Кращий серед українців киянин Ярослав Гайдук вісімнадцятий. Перемогу здобув польський мушкетер Анджей Жaдковські.
  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України