47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Фехтувальники ЛУФК взяли участь у стартовому етапі Європейського кадетського циклу


         Група фехтувальників Львівського училища фізичної культури на вихідних, 13-14 вересня 2014р., виїжджала у м.Дьйор (Угорщина), де взяла участь у стартовому етапі Європейського кадетського циклу сезону – 2014/2015.
Найкраще у Дьйорі виступив учень 11 класу Максим Гаравський (на фото), який у турнірі рапіристів посів 14 місце. Однокласник Максима Віталій Кузуб на 125 місці.
В змаганнях дівчат десятикласниця Анжеліка Зембіцька сто двадцять друга.
Серед шпажистів найкраще виступив одинадцятикласник Олександр Мітькін, який зумів вибороти 54 місце. Артем Матевосов і Олексій Голдій (обидва 11кл.) на 60ому і 70му місцях відповідно. Юний Віталій Свистіль (9кл.) – сто сороковий.
Слід сказати, що змагання У Дьйорі відзначались надзвичайною масовістю. У трьох видах змагань вони зібрали 540 учасників з 27 країн світу. Так, тільки у турнірі хлопців-рапіристів взяло участь 214 юних мушкетерів.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Свистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтування