48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Фехтувальники ЛУФК взяли участь у стартовому етапі Європейського кадетського циклу


         Група фехтувальників Львівського училища фізичної культури на вихідних, 13-14 вересня 2014р., виїжджала у м.Дьйор (Угорщина), де взяла участь у стартовому етапі Європейського кадетського циклу сезону – 2014/2015.
Найкраще у Дьйорі виступив учень 11 класу Максим Гаравський (на фото), який у турнірі рапіристів посів 14 місце. Однокласник Максима Віталій Кузуб на 125 місці.
В змаганнях дівчат десятикласниця Анжеліка Зембіцька сто двадцять друга.
Серед шпажистів найкраще виступив одинадцятикласник Олександр Мітькін, який зумів вибороти 54 місце. Артем Матевосов і Олексій Голдій (обидва 11кл.) на 60ому і 70му місцях відповідно. Юний Віталій Свистіль (9кл.) – сто сороковий.
Слід сказати, що змагання У Дьйорі відзначались надзвичайною масовістю. У трьох видах змагань вони зібрали 540 учасників з 27 країн світу. Так, тільки у турнірі хлопців-рапіристів взяло участь 214 юних мушкетерів.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Фехтування

Фехтування

Софія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалосяВладислава Калинка – переможниця ужгородського етапу фехтувальної ліги МиронюкаНа молодіжному чемпіонаті України рівних не було Гаравському, Джусу, Гойді і ЮрінуНа етапі Кубка світу у Китаї Пантєлєєва двадцять першаЯна Шемякіна поступово повертає чемпіонську форму