Фехтування : Максим Гаравський набирався бойової практики в Лєшно

У польському місті Лєшно 11-12 жовтня 2014 р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед юніорів, участь у якому у складі збірної України взяв учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський.
Максим ще кадет за віком, тому головним для нього було набиратись бойової практики.
За підсумками змагань Максим посів 69 місце. Кращим з-поміж українців був киянин Дмитро Чучукало - 32 місце. А домінували на етапі французькі мушкетери, які зайняли увесь п'єдестал пошани.
     У командних змаганнях Україна посіла 10 місце. Перемогу здобули рапіристи США.

Фехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України