47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Асадулаєв і Гаравський зійшлися у очному протистоянні


В Ужгороді 18 листопада 2014р. відбувся турнір сильніших фехтувальників-рапіристів України юніорської вікової категорії пам’яті майстра спорту Поліни Ковач.
У спорткомплексі «Юність» у двобоях зійшлися 54 хлопці та 45 дівчат 1995-2001р.р.н. з усіх відомих фехтувальних центрів нашої країни та гості з Молдови.
В змаганнях юніорів переможцем турніру став киянин Дмитро Чучукало. Срібна нагорода у вихованця Львівського училища фізичної культури Михайла Асадулаєва (вип. 2013р., на фото), на третьому місці – учень 11 класу училища Максим Гаравський.
Асадулаєв і Гаравський зійшлися у очному протистоянні у півфіналі. З мінімальною перевагою 15:14 переміг на 2 роки старший Асадулаєв.
Інші учні ЛУФК посіли такі місця:
-          Олег Падалкін (10кл.) – 19-е;
-          Юрій Джус (11кл.) – 28-е;
-          Віталій Кузуб (11 кл.)29-е.
У фіналі дівчат зустрілися дві сестри-близнючки Аліна та Крістіна Рапинець з Ужгорода. Перемогла Аліна 15:11.
Студентка І курсу училища Марта Педосенко на 5 місці. У ¼ фіналу Марта поступилась Анастасії Копиці з Миколаєва 10:15.
Десятикласниця Анжеліка Зембіцька п’ятнадцята.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України