47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У фехтувальній збірній-2015 21 вихованець ЛУФК


Федерація фехтування України затвердила список національної збірної команди з виду спорту на 2015 рік.
Приємно відзначити, що 21 спортсмен із списку є вихованцем Львівського училища фізичної культури, в тому числі 11 осіб продовжують навчання в нашому закладі.
До основного складу збірної увійшли шпажистки Яна Шемякіна (вип. 2006р., на фото), Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), Анастасія Івченко (вип. 2012р.), Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) та рапіристи Клод Юнес (вип.2009р.), Олександра Сенюта (вип. 2011р.) і Олена Шипілова (вип. 2012р.).
Статус кандидатів до рапірної збірної отримали Михайло Асадулаєв (вип. 2013р.), Максим Гаравський (11 кл.), Анжеліка Зембіцька (10кл.), Марта Педосенко (І курс), Анастасія Ленчук (вип. 2012р.), до шпажної – Юлія Свистіль (вип. 2014р.).
     До резерву збірної увійшли учні Артем Матевосов, Олександр Мітькін, Катерина Мазепа, Олексій Голдій, Віталій Свистіль (шпага), Юрій Джус, Віталій Кузуб, Олег Падалкін (рапіра).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Свистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтування