47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Гаравський і Матевосов серед лідерів національного рейтингу


       Національна федерація фехтування України оголосила поточні рейтинги кращих фехтувальників станом на кінець 2014р.
У категорії кадетів друге місце серед рапіристів посідає учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський (на фото). В активі Максима 123,5 очка і він лише 5,5 пунктів поступається лідеру рейтинга киянину Ярославу Гайдуку. Однокласник Максима Віталій Кузуб на дев’ятій позиції.
Серед шпажистів також на другому місці ще один одинадцятикласник училища Артем Матевосов. За підсумками року Артем набрав 132,25 очка. Лідирує Юрій Запара з Дніпропетровська – 135,5 очка. Олександр Мітькін (11кл.) на четвертому місці, Олексій Голдій (10кл.) замикає першу десятку.
Максим Гаравський посідає другу сходинку і серед юніорів-рапіристів. Лідирує тут киянин Дмитро Чучукало. Минулорічний випускник училища Михайло Асадулаєв на п’ятому місці. Серед дівчат попереду закарпатки Христина та Аліна Рапінець. Львів’янка Анастасія Ленчук (вип. ЛУФК 2012р.) дев’ята.
Серед юніорок-шпажисток третє місце посідає цьогорічна випускниця ЛУФК Юлія Свистіль.
Зазначені рейтинги є вирішальними при комплектуванні збірних команд України та формуванні спортивних делегацій на участь у міжнародних змаганнях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України