47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На етапі Кубка Європи у Братиславі Гаравський сьомий


      У столиці Словаччини м.Братиславі 24-25 січня 2015р. пройшов черговий етап кадетського Кубка Європи з фехтування, участь у якому взяли і учні Львівського училища фізичної культури.
У турнірі рапіристів учень 11 класу училища Максим Гаравський (на фото) посів 7 місце. У 1/4 фіналу Максим поступився французу Бенуа Хечеру 13:15. Перемогу на етапі здобув американець Юліан Нодт.
Серед шпажистів кращий результат серед українців показав однокласник Максима Артем Матевосов, який у підсумковій таблиці на 15 позиції. У 1/8 фіналу Артем не справився з італійцем Джакомо Паоліні 6:15. До слова, італійці у турнірі шпажистів посіли 6 перших місць.
Десятикласник Олексій Голдій на 77 позиції, а учень 11 класу Олександр Мітькін – дев’яносто другий.
В змаганнях дівчат Катерина Мазепа (11кл.) на 118 місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України