48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На етапі Кубка Європи у Братиславі Гаравський сьомий


      У столиці Словаччини м.Братиславі 24-25 січня 2015р. пройшов черговий етап кадетського Кубка Європи з фехтування, участь у якому взяли і учні Львівського училища фізичної культури.
У турнірі рапіристів учень 11 класу училища Максим Гаравський (на фото) посів 7 місце. У 1/4 фіналу Максим поступився французу Бенуа Хечеру 13:15. Перемогу на етапі здобув американець Юліан Нодт.
Серед шпажистів кращий результат серед українців показав однокласник Максима Артем Матевосов, який у підсумковій таблиці на 15 позиції. У 1/8 фіналу Артем не справився з італійцем Джакомо Паоліні 6:15. До слова, італійці у турнірі шпажистів посіли 6 перших місць.
Десятикласник Олексій Голдій на 77 позиції, а учень 11 класу Олександр Мітькін – дев’яносто другий.
В змаганнях дівчат Катерина Мазепа (11кл.) на 118 місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Фехтування

Фехтування

На літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалося