Фехтування : Вихованки ЛУФК освоювали Аргентину

Відразу троє вихованок Львівського училища фізичної культури взяли участь у етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, який 13-15 лютого 2015р. проходив у столиці Аргентини.
Кращою посеред них була Яна Шемякіна (вип. 2006р.), яка посіла 17 місце. У 1/16 фіналу Яна (на фото) поступилася майбутній переможниці Саррі Бесбес з Тунісу 8:15.
Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) на цій же стадії змагань програла Марії Кандесамі з Франції 14:15. У Анфіси – двадцять сьома підсумкова позиція.
Наймолодша з української команди Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) на 84 місці.
У командному турнірі дівчата показали 9-ий результат. У 1/8 вони поступились естонкам 37:45, а потім послідовно перемогли збірні Венесуели 45:33, Швеції 45:44 та Китаю 41:40.

Фехтування

Фехтування

На етапі Кубка світу у Варшаві Проченко одинадцята у командіНа турнірі найсильніших юніорів Віталій Свистіль п’ятийЮнес і Сенюта – переможці традиційного фехтувального турніру пам’яті Вадима АндрієвськогоСвистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світу