48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На кадетській Європі Гаравський одинадцятий


У м.Маріборі (Словенія) 24 лютого 2015р. розпочався чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
Першими на доріжки місцевого палацу спорту «Лукна» вийшли хлопці-рапіристи. За нагороди чемпіонату боролись 94 фехтувальники з 29 країн.
Кольори України у Маріборі захищали учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський (на фото) та дніпропетровець Роман Євстигнєєв.
Максим дійшов до 1/8 фіналу, де поступився майбутньому срібному призеру росіянину Нікітє Вєтрову 9:15. У підсумку у Гаравського 11 місце. Чемпіоном Європи у цьому виді фехтувальної зброї став італієць Альвізе Даль Санто. Євстигнєєв не пройшов кваліфікаційну стадію і посів 90 місце.
     Сьогодні у Маріборі у боротьбу вступають шпажисти. За українську збірну фехтуватимуть учні ЛУФК Артем Матевосов і Олексій Голдій.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Фехтування

Фехтування

На літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалося