47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На кадетській Європі Гаравський одинадцятий


У м.Маріборі (Словенія) 24 лютого 2015р. розпочався чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
Першими на доріжки місцевого палацу спорту «Лукна» вийшли хлопці-рапіристи. За нагороди чемпіонату боролись 94 фехтувальники з 29 країн.
Кольори України у Маріборі захищали учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський (на фото) та дніпропетровець Роман Євстигнєєв.
Максим дійшов до 1/8 фіналу, де поступився майбутньому срібному призеру росіянину Нікітє Вєтрову 9:15. У підсумку у Гаравського 11 місце. Чемпіоном Європи у цьому виді фехтувальної зброї став італієць Альвізе Даль Санто. Євстигнєєв не пройшов кваліфікаційну стадію і посів 90 місце.
     Сьогодні у Маріборі у боротьбу вступають шпажисти. За українську збірну фехтуватимуть учні ЛУФК Артем Матевосов і Олексій Голдій.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України