47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Шпажистки на Гран Прі у Будапешті виступили невдало


         У угорській столиці 20-22 березня 2015р. відбувся Гран Прі з фехтування на шпагах серед жінок пам'яті відомого угорського фехтувальника Йожефа Саковіча.
Переможницею цих найрейтинговіших змагань Міжнародної федерації фехтування стала корейська мушкетерка А Лам Шін. «Срібло» дісталося румунці Ані Марії Бранзі, бронзові медалі в активі росіянок Татьяни Андрюшіної та Татьяни Логунової.
Українські шпажистки у Будапешті виступили невдало. Краща з них киянка Олена Кривицька посіла 56 місце. Вихованки ЛУФК у першу сотню не потрапили: Юлія Свистіль (вип. 2014р.) сто тридцять дев’ята, Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) – сто сорок шоста, Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) – сто сімдесят друга.
Лідер української збірної Яна Шемякіна (вип. ЛУФК 2006р.) участі у будапештському Гран Прі не брала. Для юніорки Юлії Свистіль (на фото) це був дебют на змаганнях такого рангу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Фехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України