47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Анастасія Івченко – найсильніша шпажистка України


        9-10 травня 2015р. у м.Києві відбувся турнір сильніших шпажисток України. Впродовж двох днів 34 найсильніші мушкетерки у цьому виді фехтувальної зброї виборювали титул «Першої шпаги» нашої країни.
Особливістю цих цікавих змагань було те, що проходили вони у два етапи, а переможець визначався за сумою місць,здобутих першого і другого дня.
За підсумками дводенного протистояння переможницею турніру стала вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Івченко (вип. 2012р.). Причому перемогла Настя (на фото) в обидва дні.
Якщо додати до цього, що місяць тому Івченко перемогла на чемпіонаті України, то титул «Першої Шпаги України-2015» належиться їй по праву. Друге місце за сумою двох днів посіла харків’янка Влада Хавалджи, на третьому місці Фейбі Бежура з Києва.
Місця інших вихованок ЛУФК:
- Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) – четверте;
- Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) – шосте;
- Юлія Свистіль (вип. 2014р.) – сьоме.
Лідер національної збірної, олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2006р.) участі у турнірі не брала.

 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України