47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Вихованки ЛУФК серед призерок національного Кубка з рапірного фехтування


Вихованки Львівського училища фізичної культури відзначилися на Кубку України з фехтування на рапірах, який 19-20 вересня 2015р. проходив у м.Києві.
Олександра Сенюта (вип. 2011р.) у складі збірної команди м.Києва посіла ІІ місце у командному турнірі. У фіналі киянки поступилися представницям Миколаївщини 40:42. На ІІІ місці збірна команда Львівської обл. У складі збірної Львівщини бронзовими призерками національного Кубка стали Олена Шипілова (вип. 2012р.), Анастасія Ленчук (вип. 2012р.) та студентка ІІ курсу Марта Педосенко (на фото).
В особистій першості Олександра Сенюта на 5 місці. За вихід у медальну зону Олександра поступилася миколаївці Катерині Дєордієвій 8:15. також Дєордієвій у 1/8 фіналу програла і Анастасія Ленчук. У Ленчук одинадцята підсумкова позиція. Олена Шипілова десята, Марта Педосенко на 23 місці.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України