Фехтування : «Срібні» успіхи рапіристів ЛУФК на юніорському чемпіонаті

У м.Миколаєві на чемпіонаті України з фехтування на рапірах серед юніорів 14 лютого 2016р. відбулися командні змагання.
Переможцем командного турніру серед хлопців стала команда м.Києва. У фіналі кияни виявилися сильнішими за львів’ян 45:35. У складі львівської команди срібними призерами юніорського чемпіонату стали студенти І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Джус (на фото) та Максим Гаравський.
Серед дівчат у фіналі також зійшлися представниці Києва та Львова. Перемогли киянки 45:32. Збірна Львівщини – срібний призер змагань. У складі львівської команди срібну медаль виборола студентка ІІ курсу Марта Педосенко.
Як ми вже повідомляли, напередодні срібним призером у особистій першості став Максим Гаравський.

Фехтування

Фехтування

На Кубку світу у Сучжоу Пантєлєєва у шестірці кращихМаксим Гаравський – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Поліни КовачОлександра Сенюта повернулася у великий спортНайуспішніше у Лєшно виступив ГаравськийУ Таллінні Почкалова не справилась з полькоюНа каїрському етапі Кубка світу Юнес п’ятий у командіНа етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французуПантєлєєва і Свистіль на п’єдесталі пошани Кубка України з фехтуванняПодвійна перемога Клода Юнеса на Кубку УкраїниГаравський, Юрін і Мазепа на юніорському фехтувальному подіуміПантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагах