Фехтування : У жовтні на Львівщині найкраща Пантєлєєва

Вихованка Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у жовтні 2016р.
Цим почесним титулом і грошовою премією відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській обл. Ксенія (на фото) вшанована за ІІІ місцена етапі Кубка світу з фехтування на шпагах у м.Таллінні (Естонія). Разом з подругами по збірній України Оленою Кривицькою, Фейбі Бежурою та Анфісою Почкаловою (вип.ЛУФК 2009р.) Пантєлєєва стала бронзовою призеркою командного турніру.
Окрім того, на початку місяця Ксенія Пантєлєєва виборола Кубок України.

Фехтування

Фехтування

На Кубку світу у Сучжоу Пантєлєєва у шестірці кращихМаксим Гаравський – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Поліни КовачОлександра Сенюта повернулася у великий спортНайуспішніше у Лєшно виступив ГаравськийУ Таллінні Почкалова не справилась з полькоюНа каїрському етапі Кубка світу Юнес п’ятий у командіНа етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французуПантєлєєва і Свистіль на п’єдесталі пошани Кубка України з фехтуванняПодвійна перемога Клода Юнеса на Кубку УкраїниГаравський, Юрін і Мазепа на юніорському фехтувальному подіуміПантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагах