48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Клод Юнес – переможець турніру пам’яті Вадима Андрієвського


   У Львові 10-11 грудня 2016р. відбувся XIV Всеукраїнський турнір пам’яті Вадима Андрієвського з фехтування на рапірах, який зібрав усіх найсильніших  вітчизняних майстрів і є одним з етапів Національного кубка у цьому виді холодної зброї.
У змаганнях серед чоловіків переможцем турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип.2009р.). У фіналі Клод (на фото) поборов киянина Дмирта Чучукала 15:8. Олексій Стрельцов (вип.2006р.) посів 9 місце. Студент ІІ курсу Юрій Джус одинадцятий, учень 11 класу Даниїл Гойда чотирнадцятий, першокурсник Олег Падалкін на 19 місці.
Серед жінок перемогу здобула Анастасія Московська з Миколаєва. Вихованка училища Олена Шипілова (вип.2012р.) – бронзова призерка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Віталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалосяВладислава Калинка – переможниця ужгородського етапу фехтувальної ліги МиронюкаНа молодіжному чемпіонаті України рівних не було Гаравському, Джусу, Гойді і ЮрінуНа етапі Кубка світу у Китаї Пантєлєєва двадцять першаЯна Шемякіна поступово повертає чемпіонську формуНа етапі Кубка світу у Каїрі Клод Юнес тринадцятийШемякіна, Свистіль і Пантєлєєва на подіумі Всеукраїнського турніру найсильнішихВіталій Свистіль у топ-16 європейського юніорського чемпіонатуГойда, Юрін і Свистіль стартують на чемпіонаті ЄвропиНайкраще з українок у Барселоні виступила ПантєлєєваСвистіль, Гойда і Юрін набирались досвіду на Кубках світуВалерія Проченко – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з фехтуванняІгор Юрін – абсолютний чемпіон України з фехтування на рапірах серед юніорівКсенія Пантєлєєва – срібна призерка, Яна Шемякіна у топ-8 Гран Прі КатараСвистіль, Гентош і Твердохліб – срібні призери юніорського чемпіонату України