48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Клод Юнес – переможець турніру пам’яті Вадима Андрієвського


   У Львові 10-11 грудня 2016р. відбувся XIV Всеукраїнський турнір пам’яті Вадима Андрієвського з фехтування на рапірах, який зібрав усіх найсильніших  вітчизняних майстрів і є одним з етапів Національного кубка у цьому виді холодної зброї.
У змаганнях серед чоловіків переможцем турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип.2009р.). У фіналі Клод (на фото) поборов киянина Дмирта Чучукала 15:8. Олексій Стрельцов (вип.2006р.) посів 9 місце. Студент ІІ курсу Юрій Джус одинадцятий, учень 11 класу Даниїл Гойда чотирнадцятий, першокурсник Олег Падалкін на 19 місці.
Серед жінок перемогу здобула Анастасія Московська з Миколаєва. Вихованка училища Олена Шипілова (вип.2012р.) – бронзова призерка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Піднятися вище на етапі Кубка світу Почкаловій завадила подруга по збірнійВалерія Проченко у топ-25 юніорського Кубка світуГойда і Юрін взяли участь у юніорському Кубку світуНа етапі юніорського Кубка світу Валерія Проченко у шістнадцятці кращихНа етапі Кубка світу у Варшаві Проченко одинадцята у командіНа турнірі найсильніших юніорів Віталій Свистіль п’ятийЮнес і Сенюта – переможці традиційного фехтувального турніру пам’яті Вадима АндрієвськогоСвистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтування