Фехтування : Дві «бронзи» Віталія Свистіля на юніорському фехтувальному чемпіонаті

27-28 січня 2017р. у м.Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів-спортсменів віком до 20 років.
В особистому турнірі серед хлопців бронзовим призером змагань став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Віталій Свистіль (на фото). У півфіналі Віталій одним уколом 14:15 поступився майбутньому переможцю киянину Назару Кожіну.
Олександр Мітькін (вип.2015р.) посів 6 місце. Вибив Олександра з боротьби за медалі власне Віталій Свистіль – їхній поєдинок у ¼ фіналу закінчився на користь Віталія 15:8.
Свою другу «бронзу» Віталій Свистіль виборов у командних змаганнях у складі збірної команди Львівської обл. У складі команди фехтував і Олександр Мітькін.

Фехтування

Фехтування

На фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагахНа континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія ПантєлєєваНайкраще у Ріо виступила Юлія СвистільУ командному турнірі Кубка світу у Санкт-Петербурзі Юнес на сьомому місціНа молодіжному чемпіонаті Європи Пантєлєєва і Свистіль - п′яті у командіСеред найсильніших рапіристів Юнес - третій, Гаравський – п’ятийДжус, Гаравський і Свистіль завершили виступи на чемпіонаті світуУ командному турнірі мікст світової першості з фехтування Гойда восьмий