Фехтування : Даниїл Гойда – чемпіон України з фехтування на рапірах серед юніорів

Впродовж 14-16 лютого 2017р. у м.Миколаєві відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед юніорів-спортсменів віком до 20 років.
В особистій першості серед хлопців чемпіоном України став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Даниїл Гойда. У фіналі Даниїл (на фото) у затятому поєдинку з рахунком 15:14 вирвав перемогу у киянина Ярослава Гайдука.
Студент ІІ курсу Юрій Джус посів 7 місце, а першокурсник Ростислав Алейніков – восьме. У ¼ фіналу хлопці синхронно поступилися Данилу Ткачу з Миколаєва 12:15 та Гайдуку 5:15.
У командному турнірі збірна команда Львівщини-І, за яку виступали Гойда і Джус, виборола срібні нагороди. Чемпіонами України стали кияни. Алейніков і його однокурсник Олег Падалкін у складі збірної Львівщини-ІІ на четвертому місці.

Фехтування

Фехтування

На етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французуПантєлєєва і Свистіль на п’єдесталі пошани Кубка України з фехтуванняПодвійна перемога Клода Юнеса на Кубку УкраїниГаравський, Юрін і Мазепа на юніорському фехтувальному подіуміПантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагахНа континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія Пантєлєєва